blackeaglemurat

Profesyonel
31 Ocak 2017
327
24
18
25
IMG_3876.JPG
Arkadaşlar merhaba bu şekilde 2 çift muhabbet kuşu besliyorum ama hala birşey Yok bi ara üsttekiler yuvaya girdi yuvalıgı boşalttı talaşı falan 1 ay olucak boşaltalı hala birşey Yok alttakiler girdi bi kere sonra onlarda yuvaya girmeyi bıraktı mama veriyorum nekton e ve s veriyorum yemini suyunu herzaman tazelerim temizlik yaparım oldukları yer gürültülü giren çıkan olan bir yer değil ne yapcam bilemedim farklı tavsiyeleri olan varsa paylaşabilir mi

Umut2929

Profesyonel
17 Nis 2017
319
61
28
31
Istanbul-kartal
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Ayni sorun bendede var beklemekten baska care yok kuslarin eşref saati gelicek te keyifleri yerine gelicek te ciftlesicekler ;)

Sunay caliskan

Profesyonel
15 Ağu 2016
203
14
18
31
Ekli dosyayı görüntüle 12671Arkadaşlar merhaba bu şekilde 2 çift muhabbet kuşu besliyorum ama hala birşey Yok bi ara üsttekiler yuvaya girdi yuvalıgı boşalttı talaşı falan 1 ay olucak boşaltalı hala birşey Yok alttakiler girdi bi kere sonra onlarda yuvaya girmeyi bıraktı mama veriyorum nekton e ve s veriyorum yemini suyunu herzaman tazelerim temizlik yaparım oldukları yer gürültülü giren çıkan olan bir yer değil ne yapcam bilemedim farklı tavsiyeleri olan varsa paylaşabilir mi
Açıkçası aynı sorun bende var eş ayırma yonteminide deniyebilirsin 15gun kadar bi sure erkekleri bi kafeste dişileri diğer kafeste bakabilirsin sonra çiftleri birlestirirsin

Selçuk YÜKSEL

Profesyonel
17 Ara 2016
5,379
1,614
113
39
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Kanarya
Kuş sayısı
10 ile 20 tane
İnternetten yavrulu muhabbet sesi dinletin sık sık.