Karadeniz Pet

2 çift muhabbet kuşu

blackeaglemurat

Meraklı Üye
IMG_3876.JPG
Arkadaşlar merhaba bu şekilde 2 çift muhabbet kuşu besliyorum ama hala birşey Yok bi ara üsttekiler yuvaya girdi yuvalıgı boşalttı talaşı falan 1 ay olucak boşaltalı hala birşey Yok alttakiler girdi bi kere sonra onlarda yuvaya girmeyi bıraktı mama veriyorum nekton e ve s veriyorum yemini suyunu herzaman tazelerim temizlik yaparım oldukları yer gürültülü giren çıkan olan bir yer değil ne yapcam bilemedim farklı tavsiyeleri olan varsa paylaşabilir mi

Ayni sorun bendede var beklemekten baska care yok kuslarin eşref saati gelicek te keyifleri yerine gelicek te ciftlesicekler ;)

Ekli dosyayı görüntüle 12671Arkadaşlar merhaba bu şekilde 2 çift muhabbet kuşu besliyorum ama hala birşey Yok bi ara üsttekiler yuvaya girdi yuvalıgı boşalttı talaşı falan 1 ay olucak boşaltalı hala birşey Yok alttakiler girdi bi kere sonra onlarda yuvaya girmeyi bıraktı mama veriyorum nekton e ve s veriyorum yemini suyunu herzaman tazelerim temizlik yaparım oldukları yer gürültülü giren çıkan olan bir yer değil ne yapcam bilemedim farklı tavsiyeleri olan varsa paylaşabilir mi
Açıkçası aynı sorun bende var eş ayırma yonteminide deniyebilirsin 15gun kadar bi sure erkekleri bi kafeste dişileri diğer kafeste bakabilirsin sonra çiftleri birlestirirsin