Karadeniz Pet

2.5 aylık kuşum çok hareketli kafestte durmak istemiyor

Okan Demirci

Yeni Üye
Arkadaşlar 4 gün önce muhabbet kuşu aldım erkek mavi renkli çok güzel bi kuş parmağımı uzatınca üstüne çıkıyo ama hiç yerindee durmuyo kafese tırmanıyo tünekde ileri geri gidip duruyo sürekli dışarı çıkmaya çalışıyo elimi uzatınca içeri ona elimde yem yediriyorum sizce ona nasıl bi eğitim uygulamalıyım 2-3 kere kafesten firar etti parmağımdayken :)
Gerekli olursa size videosunu çekip izletebilirim yardımlarınızı görüşlerinizi bekliyorum
Hepinize şimdiden çok teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:07 -->-> Daha önceki mesaj 11:12 --

Arkadaşlar bilgi alamadım ilgilenirseniz sevinirim

Sizce kuşumu uçurmalımıyım eğer erkense ne kadar zaman sonra uçurmalıyım ve nasıl bi eğitim uygulamalıyım

Benim kusum 2 aylik 1 aydir bende 3 gun once saldim salmadan once hep isirirdi hem kizgin hem sıkıliyordu.3gun once bi saldim elime geldi sonra koltuktan simdi elimi haraket ettirince direk gelio basini egio kedi gibi sevdirtiyor..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:28 -->-> Daha önceki mesaj 20:27 --

Gunde en az 1 kere salinmali derim sahsen ben oyle yapiorum hic sıkılmio yem bosaltma gibi huyu vardi oda gecti :D

valla aynı sorun bendede var 2 aylık yavrum var yazıcı gibi bi sağa bi sola gidiyo ötyü şakıyo ama cok sık yapıyo hiç bukadar hareketli muhabbet kusu gormemiştim allah uzun ömür versin diyim :D

Geri