2.5 Yaşındaki Monk Papağanı Kivi

monkemre1

Meraklı Üye
Evcil Hayvanı
Monk P.
Kuş sayısı
1 tane
bugün duş sırasında yeşilimsi sıvı ishal çıkardı 3-4 defa suyunu çeşme suyundan çıkarıp ph değeri düşük sırma suya geçmiştim 4-5 gündür hazır su içmeye başlamıştı bu tetiklemiş olabilirmi acaba

monkemre1

Meraklı Üye
Evcil Hayvanı
Monk P.
Kuş sayısı
1 tane
durumlar bu ara pek iyi değil son 1 senedir kafesin üst kapagını açmayı ögrenmişti biz evden çıkınca kafesi açıp dışarıda dolanıyordu bizde asma kilit almıştık anahtarı üzerinde sabit olanlardan.Bugün de asma kilidin anahtarını çevirip açmayı ögrendigini fark ettik nasıl çözüm bulacagız bilmiyoruz.

thewildpanthalp

Süper Üye
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
durumlar bu ara pek iyi değil son 1 senedir kafesin üst kapagını açmayı ögrenmişti biz evden çıkınca kafesi açıp dışarıda dolanıyordu bizde asma kilit almıştık anahtarı üzerinde sabit olanlardan.Bugün de asma kilidin anahtarını çevirip açmayı ögrendigini fark ettik nasıl çözüm bulacagız bilmiyoruz.
Benim 7 yaşındaki kuzenime git ben salondamıyım bak dediğimde gidip bakıyor. Bide 2.5 yaşında ki papağana bak kuzenimi satıp papağan alasım geliyor.

monkemre1

Meraklı Üye
Evcil Hayvanı
Monk P.
Kuş sayısı
1 tane
kuşun kızgınlığı bir türlü geçmedi aksine şu anda artışa geçti.Sadece elime vs yapıyordu daha önceden şimdi kafesteki tüneğede sürtünmeye başladı.

monkemre1

Meraklı Üye
Evcil Hayvanı
Monk P.
Kuş sayısı
1 tane
En az 20 gündür tüy dökmeye devam ediyor her gün 1-2 tüyünü kendi kopartıyor kızgınlık döneminden dolayımı bu durumda acaba.Bakalım duş alımını bu hafta 5 e çıkartıcam tüy dökümünde rahatlaması için.