Karadeniz Pet

2 Aylık Kuşum İshal Oldu

Bulut121

Yeni Üye
Herkese Merhabalar ;
Erkek muhabbet kuşum var tek başına ve 1 haftadır İshal . Veterinere götürdüm 4 günlük antibiyotik verdi. Bugün 3.günü antibiyotiğin. Ama hala bir ilerleme fark edemedim. Fakat bu sabah yemek yedikten sonra kafesin altına inip dışkı bıraktı bu seferki dışkının katı olduğunu görünce çok sevindim. Ama hala çok sakin ve elime veya içime giriyor sanki ısınmaya çalışıyor. Bazı yerlerde gördüm muhabbet kuşu ishal olunca vücut ısısı kaybettiği için sıcakta dursun diyorlardı sıcakta dursa bile hala aynı sakin ve ölü gibi hep uyuyor. Genelde hep böyle , ilaçlı suyu hep içirmeye çalışıyorum kendisi içiyor normalde. Şuan gagasından garip garip sesler çıkartıyor. Bilgisayar başındayken hemen koluma fareye veya klavyeye uçuyor sonra elime girip uyuyor. Ne yapmam gerekir yardımcı olur musunuz? Ölmesini hiç istemiyorum :(

Son düzenleme:
Kimse cevap vermemiş. Yinede teşekkürler kuşumuz konuyu açtığım günün akşamı 23.00 'a doğru öldü...

konuyu daha yeni gördüm keşke veterinere giderken bir yandan da bu konuyu açmış olsaydınız üzüldüm gerçekten bende bir kuşumu ishalden kaybettim :/

konuyu daha yeni gördüm keşke veterinere giderken bir yandan da bu konuyu açmış olsaydınız üzüldüm gerçekten bende bir kuşumu ishalden kaybettim :/
Başınız sağ olsun sizinde. Daha erken açsaydım ne gibi bir tavsiyeniz olurdu merak ettim şimdi. Ve kaybettiğinizde nasıl unutabildiniz veya nasıl üzüntünüzü giderdiniz? Birden bir şekil aklıma geliyor ve ağlamaya başlıyorum buna da bir tavsiyeniz varsa sevinirim.

Son düzenleme:
Geri