Karadeniz Pet

2 aylık yavru muhabbet kuşum çok durgun

merve ölmez

Yeni Üye
yavru muhabbet kuşum iki gündür genellikle uyur vaziyette, bugün de uyumasa bile tüyleri kabarık bir şekilde durmaya başladı. İshali de yok. Sebebi ne olabilir bu bir hastalık mıdır? Bu durumda kuşumun beslenmesine takviye yapmalı mıyım?

Ustalar daha iyi bilir tabi ama bence vitamin takviyesi yapmalısın suyuna vitamin koy havuç elma vs rendeleyim ver yesin yeni aldıysan alışma sürecinde olabilir

Beslenmesine hiç bir şeyi olmasa dahi takviye yapmalısınız ki metabolizması güçlü olsun. Mevsimler geçişleri dahil tüy değiştirme vs rahatsızlıklarda kolaylıkla üstesinden gelebilsin. Nacizane deneyimlerimden birçok nedeni olabilir kanısını çıkarıyorum. Tüy değişimi olabilir, mevsimsel değişimden etkilenip vitamin desteğine ihtiyaç duyabilir, @Pipet arkadaşımızdan dediği gibi hiç bir şeyi olmayıp alışma sürecinde dahi olabilir bulunduğu yere. Fotoğraf atmanız mümkün mü şu andaki halini ne derece halsiz olduğu konusunda fikir sahibi olmamız için.

yavru kendi yavrum satın almadım bize alışık durumda. suyuna vitamin ekledim dediğiniz meyvelerden de takviye yapmaya başladım. mevsim değişikliği olabilir belki dediğiniz gibi. en yakın zamanda fotoğrafı da yükleyeceğim. sağ olun fikirleriniz için

5656.jpg
20170216_184306.jpg

Kuşunuz çok güzelmiş inş çabucak düzelir son durumunu buradan paylaşırsanız sevinirim

yem yemesinde bir sıkıntısı yok, daha önce belirttiğim gibi ishal de değil. umarım besin ve vitamin takviyeleriyle kendine gelir

yem yemesinde bir sıkıntısı yok, daha önce belirttiğim gibi ishal de değil. umarım besin ve vitamin takviyeleriyle kendine gelir
Besin ve vitamin takviyelerini ihmal etmeyin 1 hafta 10 gün boyunca. Onun haricinde kekik çayı yapın içine de beş on damla elma sirkesi damlatıp verin ekstra doğal yollarla da desteklerseniz inşallah daha çabuk toparlar. Nacizhane fikrim yem yemesinde su içmesinde de bir problem yok ishal da değil diyorsunuz çabuk toparlayacaktır tahminim.Geçmiş olsun

Dışkısını hafif sulu yapmaya başladı sanırım ishal olmak üzereyken buraya yazmışım. vitamin yerine veteriner tavsiyesiyle aldığım ilaçları ekledim suyuna, ayrıca mama da yapıp koydum kafesine. umarım kısa sürede atlatır. Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için