Karadeniz Pet

2 çift sultan papağanı aynı kafeste yaşar mı?

Ahmet161

Yeni Üye
2 çift sultan papağanım var ilk 2 sini alalı 2 hafta oldu diğer 2 sinide dün aldım.Dün aldığım sultan papağanının eş olduğunu söyledi ancak eski aldığım 2 sultan papağanı eş değildi.4 ünü aynı kefese koyunca tüylerini yolluyor şuanda kafeslerini ayırdım ne yapsam daha iyi olur yardımcı olursanız sevinirim.

Salma üretimlerde bunu yapıyorlar ama kafesin büyük olması gerekiyor. Büyük bir kafese iki yuvalık takarsanız olabilir ama normal ayrı üretimden çok daha zor olduğu söyleniyor

Salma üretimlerde bunu yapıyorlar ama kafesin büyük olması gerekiyor. Büyük bir kafese iki yuvalık takarsanız olabilir ama normal ayrı üretimden çok daha zor olduğu söyleniyor
Kafesin boyutu büyük bu kafes de herhangi bir sorun olur mu?

Birde bir gri çift birde sarı çiftimiz var gri olan kuş sarı olan kuşun kafasındaki tüyleri yolluyor tekrar koyarsak kuşu zarar vermez mi?

Yani onu sizin gözlemlemeniz gerekiyor. Eğer kuşlar birbirine zarar veriyorsa ayırmanız gerekiyor tabi ki

2 çift sultan papağanım var ilk 2 sini alalı 2 hafta oldu diğer 2 sinide dün aldım.Dün aldığım sultan papağanının eş olduğunu söyledi ancak eski aldığım 2 sultan papağanı eş değildi.4 ünü aynı kefese koyunca tüylerini yolluyor şuanda kafeslerini ayırdım ne yapsam daha iyi olur yardımcı olursanız sevinirim.
Eş olan papağanları aynı kafese koyun. Diğerlerini ayrı kafeste kalsın. Eş olan kuşlar genelde yanlarında başka kuşları istemezler.

Geri