Karadeniz Pet

2 dişi 2 erkek kavga

Aliemrekaragoz

Yeni Üye
Merhaba! Bir çift muhabbet kuşum var zaten çok anlaştıkları söylenemez ama korona virüsten dolayı eşim işe gidemeyince kendi çift muhabbet kuşlarınıda eve getirdi iki kafes 4 muhabbet kuşumuz oldu bizim evdeki kuşlar sürekli salık diğer kuşlar geldiğinden beri onların kafesinin üzerinde takılıyorlar erkek kuşumuzun gözü sürekli onlarda diğer erkeği dövme derdinde :oops: yeni gelenleri salamıyoruz kavga çıkıyor ayrı odaya koysak sürekli birbirlerini çağırıyorlar ne yapmalıyım bilemedim bana bir yardım lütfen

DCD2-EBEA-8746-4-C9-F-8-B23-AA26-A9-E110-A1 BA948-D62-80-C8-4366-BB28-11440-A801-C8-F EC4-C890-C-89-D7-4958-9984-D995412-E69-A3

Aynı dert bende de var. Evdeki erkek sürekli dışarda. Hint bülbüllerinin kafesine gidiyor sürekli. Hint dışı de yumurtlamak üzere sanki çok ürküyorlar. İş yerimden getirdiğim tüy hastası mubiş im de arka odada. O ötdükçe salondaki de ötüyor. Hint bülbüllerini kızımın odaya koydum bu seferde kızım sabah 7 de uyanıyor, onlarda yer değişikliğinden mi bilmem, artık yuvaya girmiyor.
Artık bu günleri böyle sabrederek geçirmeye çalışacağız.
Sizin yeşil erkek fena ya benziyor :))
Bir süre sonra alışırlar inşallah

Aynı dert bende de var. Evdeki erkek sürekli dışarda. Hint bülbüllerinin kafesine gidiyor sürekli. Hint dışı de yumurtlamak üzere sanki çok ürküyorlar. İş yerimden getirdiğim tüy hastası mubiş im de arka odada. O ötdükçe salondaki de ötüyor. Hint bülbüllerini kızımın odaya koydum bu seferde kızım sabah 7 de uyanıyor, onlarda yer değişikliğinden mi bilmem, artık yuvaya girmiyor.
Artık bu günleri böyle sabrederek geçirmeye çalışacağız.
Sizin yeşil erkek fena ya benziyor :))
Bir süre sonra alışırlar inşallah
Sormayın kuşlar uyanacak oğlumu uyandıracak diye kepenk kapı pencere ne varsa kapatıyoruz:) aynen o yeşil varya sonradan geldi evin yönetimini ele geçirdi diğer çift kuş birbirine kur yapınca çıldırıyor ara bozucu:p seviyoruz sabredicez napalım bir tavsiye bulurum belki dedim ama nafile:rolleyes: