Karadeniz Pet

2 sorum var

Ahmet SARUHAN

Paylaşımcı Üye
1-onceden kusuma acik yem almistim gunluk yemligin dortte birini yiyordu 2 hafta once yemi bitti bnde vitaminli yem aldim bu sefer bunu cok az yiyor yani bu sefer yemligin sekuzde birini feln yiyor sebebi nedir tadinimi begenmedi yoksa yem guzel diye o kadari yetiyormu
2- kusum gunduzleri kanadi pek cok zamn acik duruyr kabarma felan yok ama kanadi hep acik acba sicaktanmi yoksa bir hastalikmi var

Kuşlar neye alışırsa öyle gidiyorlar.. vitaminli dediginiz yem boyalı ekmek kırıntılarından oluşuyorsa, ayıklayarak vermeniz daha doğru olabilir..

Diğer sorunuzun cevabı kesin olarak vermek yanlış olabilir.. dediğiniz gibi sıcaklarda kanatları acık durabilir kuşlar.. İyi forumlar dilerim.

Kuşlar neye alışırsa öyle gidiyorlar.. vitaminli dediginiz yem boyalı ekmek kırıntılarından oluşuyorsa, ayıklayarak vermeniz daha doğru olabilir..

Diğer sorunuzun cevabı kesin olarak vermek yanlış olabilir.. dediğiniz gibi sıcaklarda kanatları acık durabilir kuşlar.. İyi forumlar dilerim.

abi ekmek kirintisi cok az var uzerinde vitaminli yaziyr arkasindada icindekiler yaziyr 10-11 tane yem ismi vermisler

değişik tohumlar koyuyorlar yemlere.. benim kuşlar bile secerek bir kısmını yiyor.. az yemesi icindekileri secmesinden kaynaklanıyordur.. tüketimini arttırsın diyorsanız tavsiyem, yarım kilo sade muhabbet kusu yemi alın, taze olsun.. yeni aldıgınız yem ile karıstırıp bir kavanozda saklayın..

değişik tohumlar koyuyorlar yemlere.. benim kuşlar bile secerek bir kısmını yiyor.. az yemesi icindekileri secmesinden kaynaklanıyordur.. tüketimini arttırsın diyorsanız tavsiyem, yarım kilo sade muhabbet kusu yemi alın, taze olsun.. yeni aldıgınız yem ile karıstırıp bir kavanozda saklayın..

tesekjurler hocam o zamn oyle yaparm peki hocm bnm 1 erkk kusm vardi 4.5 aylik bir tanede disi aldm 1.5 aylik disiyi egitip erkegin yanina koydm simdi ikiside benden kaciyr disari birajtgmdada yanyana degillerse ikiside geliyr ama beraberlerse ikiside kaciyr ne yapmm gerekli

Geri