Karadeniz Pet

2 Yumurta oldu kuşumun dolumu acaba

muratalperr

Yeni Üye
merhaba kuşumun ilk yumurtası pazar akşamı olduydu 2.yumurta ise bu akşam oldu dolumudur bilmiyorum

4zRo0G.jpg

lZzGdr.jpg

bu ilk yumurta

Ekli dosyalar

• IMG_20180531_171207.jpg
    IMG_20180531_171207.jpg
    698.6 KB · Görüntüleme: 26
kaç günlük damarlar çıkmış dolu. hayırlı olsun inşallah yanılmıyorumdur, yumurtada kırmızı damarlar varsa doludur eğer sarıysa içi boştur

Doluluk için 5-6 gün geçse daha belirgin olur ama damarlanma var gibi fazla da bakmayın bazı kuşlar elinizin kokusu geçince yumurta ile ilgiyi kesebilir hatta kırabilir bol üretimler

5 ,6 hatta 7 gun bekleyin yumurtada belli damarlar ve kucuk noktaya benzer birsey varsa doludur.
MUTLU ÖTÜŞLER

yumurta 4 günlük ama ufak bir şey gözüme çarptı yumurtanın içinde bir defa tekme atma gibi olur ya kalp atma gibi birhareket yumurtada bunuda gördüm gözümle bizzat :) :)

yumurta 4 günlük ama ufak bir şey gözüme çarptı yumurtanın içinde bir defa tekme atma gibi olur ya kalp atma gibi birhareket yumurtada bunuda gördüm gözümle bizzat :) :)
İlk yumurta dolu kardeşim şimdiden hayırlı olsun inşallah sağ salim kuluçka dönemini tamamlar

merhaba tam emin olamadımda yavru varmı bilmiyorum belki bize öyle geldi bir baksanız 6.gün oldu

nl5oj5.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_20180603_185024_HDR.jpg
    IMG_20180603_185024_HDR.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 18
dolu dolu hayırlı olsun