Karadeniz Pet

2014 sarı yüzlü mavi çek tosun.

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Damızlıklarımdan bir tanesi daha :) 2014 sarı kafalı muhteşem mavi çek kuşum :) daha 5 aylık bakmayın büyük durduğuna tüyde şu anda. maşallah esirgemeyelim :)

n5Pm7M.jpg

vQz8E4.jpg

dWjZ2p.jpg

5o9mk5.jpg

ingiliz jumbo gibi asaleti var ingiliz kanı var sanki duruşa bak Maşallah :)

10 uzerinde 10 veriyorum ustam bu kusa :)

Masallah cok iyiymis.Allah nazarlardan saklasin.Hayirli uretimlerin olsun.

10 uzerinde 10 veriyorum ustam bu kusa :)

Masallah cok iyiymis.Allah nazarlardan saklasin.Hayirli uretimlerin olsun.

Çok sağol Serkan usta :) işallah bakalım güzel bir dişiye hazırlayacağım tüyden çıksın da :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:23 -->-> Daha önceki mesaj 20:22 --

ingiliz jumbo gibi asaleti var ingiliz kanı var sanki duruşa bak Maşallah :)

Sağol :) mutlaka vardır tüyden sonra daha güzel olacak sanki kafada filizler var daha :)

Sen bence tuyu falan bekleme bu kus hazir benden soylemesi.

7 aylik ve uzeri disi ile ese atabilirsin..Maximum 1 ay veriorum yanina iyi bir disi bulabilirsen :)

Son düzenleme:
maşallah,ercan bizde kardeşinimi göstersek acaba hahhahahahaah

mrl7BY.jpg
[/url][/IMG]

Her ikisinide maşallah

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Maşallah sağlıkla ve Asaletiyle büyüsün İnşallah.

Sen bence tuyu falan bekleme bu kus hazir benden soylemesi.

7 aylik ve uzeri disi ile ese atabilirsin..Maximum 1 ay veriorum yanina iyi bir disi bulabilirsen :)

hazırda dişilerim var dışarıda aramama gerek kalmayacak :D işallah 1 hafta toparlasın kendini güzel bir dişiye atacağım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:12 -->-> Daha önceki mesaj 21:12 --

maşallah,ercan bizde kardeşinimi göstersek acaba hahhahahahaah

mrl7BY.jpg
[/url][/IMG]

babası olabilir mi acaba :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:13 -->-> Daha önceki mesaj 21:12 --

Maşallah Maşallah 10 numara 5 yıldız[/Q

sağol :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:14 -->-> Daha önceki mesaj 21:13 --

Okan abi valla kalem gibi kuslar..kimden aldiysaniz hayrini gorun..Cok degerli kuslar almissiniz..

vallahi şans işi diyelim ben belirli bir yerden almıyorum geziyorum gözüme çarpana bizimlesin diyip atıyorum kutuya :D

Okan abi valla kalem gibi kuslar..kimden aldiysaniz hayrini gorun..Cok degerli kuslar almissiniz..

serkancım eminönünü gezmeye gittiğimde yerli kafeslerinin önünden geçerken gözüm takıldı,yazık olacak bu delikanlıya dedim,bastım parayı aldım hiç lazım değilken.biraz bakımla kendine geldi.

MAŞALLAH abi kuşun aynısı bendede var sanki benim kuş çok güzelmiş hayırlı olsun

Maşallah Çok Güzel Bir Renk.. Sağlıklı bir Kuş Çek ten Çok İngiliz Kırığına Benziyor..

Maşallah Çok Güzel Bir Renk.. Sağlıklı bir Kuş Çek ten Çok İngiliz Kırığına Benziyor..

rengi fotolardan daha güzel :) koyu bir mavi parlament gibi. bileizkli kuş belki kırıktır :)

Belli çok güzel bir rengi var büyük ihtimalle kırık kuş ama süper maşallah