Karadeniz Pet

2016 vasifli hazır show erkek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ercan Uçar

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
01-) IRKI: show jumbo

02-) CİNSİYETİ: ERKEK

03-) YAŞİ: 6 aylik

04-) SAĞLIK DURUMU: maşallah subanallah

05-) BİLEZİK NO: 2016

06-) FİYATI: 350 tl

07-) GEÇERLİLİK TARİHİ: SATILANA KADAR

0:cool: SAHİPLENECEK / ALINACAK ŞEHİR: istanbul beşiktaş veya esenyurt haramidere metrobüs elden teslim

09-) GÖNDERİLEBİLİNECEK MESAFE: SADECE ELDEN TESLİM

10-) İRTİBAT TELEFONU: 0532 437 7067

11-) MAİL ADRESİ:

12-) TELEFONLAŞILABİLİNECEK ZAMAN DİLİMİ: 09.30 -- 23.00

13-) AÇIKLAMALAR: kuş oldukça sağlıklı olup ilk tuyunden çıkmış oldukça hareketli kızgın ve vasifli bir kuştur ese hazır yanına herhangi bir disiyi bıraktığınızda hak vereceksiniz. Geçenlerde dişisiyle birlikte ilanı vardı dişisini kiramadigimi biri isteyince ona verdim erkeğin ilanını vermekte bugüne nasip oldu . Kusun vasif ve rengi ortada kusun herzaman arkasindayim alan kişi küfür değil dua edecektir piyasada satılan neyedugu belirsiz.kuslarla kıyaslamayın emin olun profosyonel mama ve vitaminlerle büyütülmüş sağlıklı özel italat bir kuştur ve 2 aylikdan beri bendedir.

Fotolar ;

Maşallahı var hayırlı alışverişler olsun

Bereketli olsun inşaallah

Eyvallah çok sağolun.. teşekkür ederim.

Show besleyen biri olarak benim kanaatim gayet üst vasıf bir kuş

Show besleyen biri olarak benim kanaatim gayet üst vasıf bir kuş

Kuşun daha 6 aylik olduğunu göz önünde bulundurarsak ve kusun anasını babasını dedesini nenesini biliyorsak kimin ne söylediği çokta umrumda değil açıkçası Yusuf bey . Belki Necdet beyde daha iyileri vardır;)

Herkes kafasına göre jumbo yazmaya başlayınca vasıflı kuşları show jumbo diye açıklama ihtiyacı doğdu
Show jumbonun da suyunu çıkarınca dolandırıcılar malesef vasfına göre kategorilendirme başladı.
Neden bu kadar alınganlık gösterildi anlayamadım güzel bir kuş olduğunu söylemiştim halbuki vasfı konusunda da sadece kanaatimi söyledim

Herkes kafasına göre jumbo yazmaya başlayınca vasıflı kuşları show jumbo diye açıklama ihtiyacı doğdu
Show jumbonun da suyunu çıkarınca dolandırıcılar malesef vasfına göre kategorilendirme başladı.
Neden bu kadar alınganlık gösterildi anlayamadım güzel bir kuş olduğunu söylemiştim halbuki vasfı konusunda da sadece kanaatimi söyledim

Kimse alınganlık göstermedi yorumunuzu yaptınız yorum.yaptim hepsi bu . Herkesin görüşüne saygımız sonsuz eleştiriye açık. Bir hobiciyim lakin soyle bir örnek vermek istiyorum.

Vasif konusunda kusun görüntüsünden çok kanına bakmak lazım kusun sadece görüntüsüne bakıp o anlık bir Yorum yapmak olur bana sorarsaniz . Hiç mi hiç tip (vasif ) olmayan bir erkeğim vardı showmu show hemen hemen onun ayarinda da bir disiyle ese attım ve çıkan sonuç inanın bana çok sasirticiydu altından aldığım yavrular o zaman çok ciddi paralara sahiplendirilmisti . Yani bana sorarsaniz vasif konusu tartışılır.

İlan Günceldir . Mantıklı takas teklifleri değerlendirilicektir. Kırık takımlar veya düz jumbolar ile .

Hayırlı sahiplendirmeler Ercan bey;
sizin de söylediğiniz gibi bu işte en önemli şey taşıyıcı olduğu kan soyudur. ne show jumbolar gördüm, daha 1 aylıkken show bile demezler ama 2. tüyünü tamamladıktan sonra o yüzüne bakmadıkları kuşu tanıyamazlar aynı kuş olduğuna inandıramazsın :) maşallah. Alana da satana da hayırlı olur inş.

Maşallah kan vasıf falan hiç anlamam ama görünüşünden belli oluyor ne kdar alımlı ve güzel bir kuş olduğu. Çok iyi bakmışsınız belli bir çok ilan gördüm bunun kadar güzelini görmedim. Umarım hakettiği değeri verecek bir sahip bulursunuz.

Herkese çok tesekkur ederim allah razi olsun..

Maşallah. Hayırlı satışlar

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşumuz Forum Dışı Sahiplendirilmiştir. İlan kapatılabilir . Herkese ilgi ve Alakasından Dolayı teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...