Karadeniz Pet

3-4 gündür çok sakin ve ötmüyor

Gürkan Şahin

Yeni Üye
Değerli üyeler,
Muhabbet kuşum 3-4 gündür çok sakin ve bu şekilde duruyor ötüşü yok genellikle dışarı çıkardığım zaman bile bir yere tüneyip bu şekilde duruyor. Neden olabilir sizce ?

Ekli dosyalar

• 28132AB7-8C1B-4B7F-BD8F-0E6C6DD9DA6F.jpeg
    28132AB7-8C1B-4B7F-BD8F-0E6C6DD9DA6F.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 20
  • D6B60563-EC9D-4F51-B68C-1A6F715BA1B1.jpeg
    D6B60563-EC9D-4F51-B68C-1A6F715BA1B1.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 23
Değerli üyeler,
Muhabbet kuşum 3-4 gündür çok sakin ve bu şekilde duruyor ötüşü yok genellikle dışarı çıkardığım zaman bile bir yere tüneyip bu şekilde duruyor. Neden olabilir sizce ?
hocam bence strese girmiş veya tüy dökümü ola bilir.. yakınlarda veterener varsa götürün gösterin devlet veterenleri ücretsiz müayine edir MAŞALLAH Kuşunuza.. sağlıklı büyütün inşALLAH

hocam bence strese girmiş veya tüy dökümü ola bilir.. yakınlarda veterener varsa götürün gösterin devlet veterenleri ücretsiz müayine edir MAŞALLAH Kuşunuza.. sağlıklı büyütün inşALLAH

Teşekkürler hocam. Ama ne yazık ki yakında götürebileceğim bir yer yok.

Teşekkürler hocam. Ama ne yazık ki yakında götürebileceğim bir yer yok.
iyileşir inşALLAH Kendine gelir 1-2 günde böyle devam ederse bence veterener bul götür.. bendede aynısı böyle vardı veterener aklıma gelmedi götrdüm aldığım yere değiştirdim ama çok pişman oldum değiştirdiyime çünki çok iyi alışmıştı bana

Bence hayvan biraz üşütmüş dışkısı dağınık sulu stres de yapmış olabilir ilgilenin konuşun, biraz sıcak tutup yulaf verin, tam dolu suluğa üç damla elma sirkesi damlatın üç gün içsin sonra onu döküp probiyotikli su verin iyileşir inşallah en kısa zamanda

Bence hayvan biraz üşütmüş dışkısı dağınık sulu stres de yapmış olabilir ilgilenin konuşun, biraz sıcak tutup yulaf verin, tam dolu suluğa üç damla elma sirkesi damlatın üç gün içsin sonra onu döküp probiyotikli su verin iyileşir inşallah en kısa zamanda

İnşallah çok teşekkür ederim

Geri