Karadeniz Pet

3 Kuş için uygun kafes boyutları

PofuduğunBabası

Meraklı Üye
3 Kuş için uygun kafes boyutları nedir? Öneriniz var mı?

b5ff357f6b.jpeg

Bu benim işimi görüyor 4 kuş var içinde şuan. Ortadaki teli kaldırırsın sıkıntı olmaz çifthane diye soruşturarak bulabilirsin.

https://urun.gittigidiyor.com/evcil-hayvan/mergen-4-yasamsal-ve-uretim-maksatli-kafes-krom-382692981

Bende de buna benzer kafes var , iki adet kuşum da rahat sığıyor , ama sizde 3 tane olduğu için bilemedim fakat idare ederler diye düşünüyorum kafes küçük değil , ama sizin için salma kafesler daha avantajlı olacaktır.
Aslında kuşum tek kuş ama ben eş alıcağım ve yavruları olursa 1 tanesi dışı hepsini ücretsiz sahiplendireceğim

Kafes kare veya dikdörtgen olabilir. Çift kuş besleyip yuvalık yakacaksın bundan dolayı çatılı, yandan telleri çıkan kafes almayın. 45 cm ya da 60 cm bir kafes işinizi görür. Gönlünüzce bir kafes alın. Hesaplı olsun ve telleri boyalı olmasın.

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

120tl bir bütçeniz varsa 5 tahta bulun yapıştırın o ölçüde uygun teller mevcut ona göre ayarlayın daha az maliyete gelir ya da hemen hemen o fiyata ama en azından emek var ve 3 tarafı tahta olursa ısı sorunu icin de güzel olur. Altına izgarasini da yaparsiniz tavasinida, netten siparis edebilirsiniz bstkafes.comda uygun olculerde var teller. Yan tarafina da yuvalik yaparsiniz uygun folluklar bulup.

Kullanmadığım bir dolap vardî kus dolabina cevirdim eksiklikleri olmasina ragmen 2 3 aydir kullaniyorum gayet iyi. Dolabım 5 katlı 3 katını kullaniyoruk 3 cift icin.

120tl bir bütçeniz varsa 5 tahta bulun yapıştırın o ölçüde uygun teller mevcut ona göre ayarlayın daha az maliyete gelir ya da hemen hemen o fiyata ama en azından emek var ve 3 tarafı tahta olursa ısı sorunu icin de güzel olur. Altına izgarasini da yaparsiniz tavasinida, netten siparis edebilirsiniz bstkafes.comda uygun olculerde var teller. Yan tarafina da yuvalik yaparsiniz uygun folluklar bulup.

Kullanmadığım bir dolap vardî kus dolabina cevirdim eksiklikleri olmasina ragmen 2 3 aydir kullaniyorum gayet iyi. Dolabım 5 katlı 3 katını kullaniyoruk 3 cift icin.
Böyle bir şeyi yapmayı gerçekten çok ama çok istiyorum ancak aile ile yaşıyorum ve aile bireyleri böyle bir şey yapmama izin vermiyor :(

Kafes kare veya dikdörtgen olabilir. Çift kuş besleyip yuvalık yakacaksın bundan dolayı çatılı, yandan telleri çıkan kafes almayın. 45 cm ya da 60 cm bir kafes işinizi görür. Gönlünüzce bir kafes alın. Hesaplı olsun ve telleri boyalı olmasın.

Şuanki kafesim çatılı çin kafeslerinden o yüzden değişmek istiyorum zaten :(. 45 YADA 60 cm bir kafes uygunsa çok iyi internetten araştırmaya başlıyım hemen.

Şuanki kafesim çatılı çin kafeslerinden o yüzden değişmek istiyorum zaten :(. 45 YADA 60 cm bir kafes uygunsa çok iyi internetten araştırmaya başlıyım hemen.

https://www.hepsiburada.com/qhpet-pirinc-telli-catili-kus-kafesi-34-5x28x45-5-cm-p-PTM830-1217AG Bu kafes olur mu?
Yada bu https://urun.gittigidiyor.com/evcil-hayvan/lux-villa-fosforlu-kafes-39x40x60-cm-355179222
Yada ve yada bu https://urun.gittigidiyor.com/evcil...afesi-beyaz-47-5-cm-x-36-cm-x-55-cm-377872500

" Ortalık dağılır" "Aman elini kesersin"...

Gibi gibi saçma yanıtlar
Bu tip aile davranislariyla maalesef el becerilerimiz gelişmiyor aksine senin içinde gayet güzel olur. Aksine sen sadece yapıştıracaksın ya da komple tanidik marangozun varsa oraya yaptır derim veya bu işlerden anlayan bir tanidigin ile de yapabilirsin cidden boyle bir dusuncen varsa yardimci olurum. Piyasa da kare tip kafesler bulman zor ( salma harici ) salmayi da sen istemiyorsun ev şato bilmem ne tipli kafesleride önermem 3 kuş için boydan ziyade genişlikde önemli.

Geri