Karadeniz Pet

3 tane yavru kuşum oldu ama anne babaları beslemiyor

Genckartal

Yeni Üye
en küçüğü 19 ortanca 25 ve büyük olan 27 günlük oldu.ancak 3gün önce dişi kuşum erkek kuşa zarar verdi ve ben erkeği ayırdım ancak başka odada olmalarına rağmen birbirlerine ötmek dışında birşey yapmıyorlar.yavrularla ilgilenmiyorlar hiç. ikisinide tek tek denedim yavruların yanında ama beslemiyor ikiside sizce ne yapmalıyım.

yavrular ötüp duruyor ama ikiside umursamıyor hiç .ortanca kafasını dışarı çıkarıyor ağzını açıyor ama bir sonuç yok

hala bu olay devam ederse elle. esleme yapacaksınız

peki yanından alsam yavrular başka bir kafeste dursa oradan beslesem sizce nasıl olur.yem kırmayı öğrenmeleri için ne yapabilirim.

peki yanından alsam yavrular başka bir kafeste dursa oradan beslesem sizce nasıl olur.yem kırmayı öğrenmeleri için ne yapabilirim.
youtubede bazı videolar var orada gösteriyorlar nasıl elle besleme yapacağınızı ve yem kırmayı öğrenmeleri için ne yapabileceğinizi gösteren videolar var

işte forumda buldum bunu

Ekli dosyalar

• 86C4FBC2-AC82-421E-BC60-AAFC558075AB.jpeg
    86C4FBC2-AC82-421E-BC60-AAFC558075AB.jpeg
    319.1 KB · Görüntüleme: 11
yanlarına aspur ve daldarı koyun.anne babayı tekrar birleştirin ne kadar sorun çıkıyorn diye?çok didişiyorlar mı?birbirlerine zarar vermiyorlarsa sorun yok.

yanlarına aspur ve daldarı koyun.anne babayı tekrar birleştirin ne kadar sorun çıkıyorn diye?çok didişiyorlar mı?birbirlerine zarar vermiyorlarsa sorun yok.
Hocam şuan erkek kuşda beslemez oldu en büyük 29 ortanca 27 ve en küçük 21 günlük oldu ortanca vücudunun büyük bölümünü dışarı çıkartıyor yemek istiyor onlar için yavru yemi aldım yavruları bir kafes tabanına alsam sizce nasıl olur çünkü anne ve baba ilgiyi bıraktı tamamen

Hocam şuan erkek kuşda beslemez oldu en büyük 29 ortanca 27 ve en küçük 21 günlük oldu ortanca vücudunun büyük bölümünü dışarı çıkartıyor yemek istiyor onlar için yavru yemi aldım yavruları bir kafes tabanına alsam sizce nasıl olur çünkü anne ve baba ilgiyi bıraktı tamamen
yavru yemini ve aspuru deneyin yanlarına daldarı koyun.yem yemeyi öğrenene kadar elle besleme yapın.

Geri