sefa polat

Yeni Üye
12 Ara 2018
21
6
3
26
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
Selamun aleykum herkese hayırlı aksamlar arkadaşlar uzun yıllar sultan papağanları bakmış ve ev ortamı şartlarından dolayı 2 yıl ara vermış ve dayanamıp 1 çift bebek muhabbet tekrar sahıplenıp büyütüp şuanda yavrularını seviyorum , bu noktada tecrübelerimle de her daim bildigim kadarıyla faydalı olmaya calısacagım. iyi forumlar
006CA3D0-253B-4E81-98F8-C97EA4E9D118.jpeg

Mustafacakmak

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
25 Ocak 2018
2,597
716
113
35
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Selamun aleykum herkese hayırlı aksamlar arkadaşlar uzun yıllar sultan papağanları bakmış ve ev ortamı şartlarından dolayı 2 yıl ara vermış ve dayanamıp 1 çift bebek muhabbet tekrar sahıplenıp büyütüp şuanda yavrularını seviyorum , bu noktada tecrübelerimle de her daim bildigim kadarıyla faydalı olmaya calısacagım. iyi forumlarEkli dosyayı görüntüle 32226
Maşallah

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi

Tepkiler: sefa polat

Mustafa AYDOĞMUŞ

Süper Üye
22 Ara 2017
104
12
18
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane, 2 ile 5 tane
Maşallah hocam çifti kaç aylikken aldiniz ve ne zamn yavru verdiler
Selamun aleykum herkese hayırlı aksamlar arkadaşlar uzun yıllar sultan papağanları bakmış ve ev ortamı şartlarından dolayı 2 yıl ara vermış ve dayanamıp 1 çift bebek muhabbet tekrar sahıplenıp büyütüp şuanda yavrularını seviyorum , bu noktada tecrübelerimle de her daim bildigim kadarıyla faydalı olmaya calısacagım. iyi forumlarEkli dosyayı görüntüle 32226

Yusuf Kürşat AKKUŞ

Moderator
Muhabbet Kuşu Üreticisi
27 May 2013
10,862
740
113
İstanbul/Pendik
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Cennet P., Diğer E. Hayvanlar
Kuş sayısı
20 tane ve üzeri
Maşaallah hoşgeldiniz

sefa polat

Yeni Üye
12 Ara 2018
21
6
3
26
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
Herkese teşekkür ederim hoşbulduk, forumda hakikaten samimi bir ortam var, çift derken 1 ini yeni yeme dusmusken almıstım dişi çıktı sonra erkegide 3 aylıkken aldım geldiler 1 yasına