Karadeniz Pet

4 ay oldu hala alışmadı

FistikBabQ654

Yeni Üye
Kuşum dişi bayadır da bizimle kapısı hep açık ama çıkmıyor sevdiriyor ama parmağıma hiç gelmedi pekde sessizdir bazen bağırarak öter bazende balkona koyarız.
Nasıl elime gelit

Kuşum dişi bayadır da bizimle kapısı hep açık ama çıkmıyor sevdiriyor ama parmağıma hiç gelmedi pekde sessizdir bazen bağırarak öter bazende balkona koyarız.
Nasıl elime gel
Nasıl elime gelit
biraz elinize yem dökün ve kafese doğru uzatın ve yemesi için gelmesi için bekleyin :) eliniz kafesin üstündeyken onunla konuşun :)

Elimden yemde yiyor artık kuşumun kişiliğğmi böyle diye düşünmeye başladım.

Elimden yemde yiyor artık kuşumun kişiliğğmi böyle diye düşünmeye başladım.
Bazı kuşların karakteri olabiliyor evet. Ama belki daha iyi çözümü olan arkadaşlar vardır. Benim kuşum da neredeyse 1 buçuk yıl olduğu halde elime alınca titremeye kalbi güp güp atmaya başlardı. Yeni yeni aştı. Korkuyor diye elime almaktan vazgeçmedim hiç :D

Bazı kuşların karakteri olabiliyor evet. Ama belki daha iyi çözümü olan arkadaşlar vardır. Benim kuşum da neredeyse 1 buçuk yıl olduğu halde elime alınca titremeye kalbi güp güp atmaya başlardı. Yeni yeni aştı. Korkuyor diye elime almaktan vazgeçmedim hiç :D
Birkaç kez bi ayağını parmağıma koymuşdu belki deneye deneye alışır

Geri