Karadeniz Pet

4 muhabbet kuşum var birbirlerine altına alıcak şekilde kavga ediyorşar sanırım

Hasan özel

Yeni Üye
Kafesimde 4 muhabbet kusum var gayet iyi anlaşıyorlardı mavi kuşum gagası kahverengileşti çifleşme dönemi başladı sanırım yeşil olan kuşlarımla kavga ediyor gibi altına alıyor tüylerini yoluyor gibi nedir bu ne yapmalıyım

Kafesimde 4 muhabbet kusum var gayet iyi anlaşıyorlardı mavi kuşum gagası kahverengileşti çifleşme dönemi başladı sanırım yeşil olan kuşlarımla kavga ediyor gibi altına alıyor tüylerini yoluyor gibi nedir bu ne yapmalıyım
Bütün kuşların fotoğrafını atar mısın? Mavi kuşun dişi, ceresinin kahverengileşmesi kızıştığı anlamına geliyor.

Bütün kuşların fotoğrafını atar mısın? Mavi kuşun dişi, ceresinin kahverengileşmesi kızıştığı anlamına geliyor.

183aff9c-ffa7-4644-8472-759591b9371d.jpg
6f9cec85-19c9-47dc-980c-80dbc5e2688d.jpg

Üstte ki erkek - dişi çift. Altta ki de sanırım erkek - dişi çift. Kafesin boyutunu geçtim doğru dürüst konacak bir tünekleri yok. Böyle kuş bakılmaz arkadaşım.
tünekleri fln herşeyi var ben başka biyerde okudum tek tünek olsun çiftler için kafesi boşalt yazmıslardı ondan cıkardım yoksa herseyleri var

Mavilinin dövmesine şaşmamalı tosuncuk gibi. Hepside maşalllah sağlıklı duruyor.

Geri