Karadeniz Pet

.

buyigi

Yeni Üye
..

Son düzenleme:
Umarım trolldür diyerek giriş yapayım. Tekrar affeder mi bilemem ama tekrar bu eylemi yapar mısınız bu daha önemli.

@MeHeDe buna benzer bir konudaki konuşmalarımızı hatırlıyorsunuz değil mi? İki harfli bilişime dair mükemmel bir kavram vardı. Benim aklıma yine o düştü.

yine güvenirmi yada siz yine böyle hata yaparmısınız bilmem ama burdaki en büyük hatayı aile büyükleriniz yapmış nese gel gelelim konumuza size nacizane tavsiyem bu savunmasız kuşu ücretli ücretsiz acil sahiplendirmeniz gerektiğini düşünüyorum ve en yakın çiftlikten kendinize büyükbaş sığır vb. bir hayvan almanızı tavsiye ederim çünkü sizin gibi birine en güzel arkadaşlığı o hayvanlar yapar. Sütü kadar ömrü olsun (sizinle biraz zor ama naparsın..) :)

@MeHeDe buna benzer bir konudaki konuşmalarımızı hatırlıyorsunuz değil mi? İki harfli bilişime dair mükemmel bir kavram vardı. Benim aklıma yine o düştü.
Evet hatırlıyorum. Ve böyle yazıları gördükçe içim yanıyor. Bakamayacaksanız beslemeyin bu canlıları bir anlık sinir de olsa yapılmaz bu.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi [emoji1]

Büyük ihtimalle bu konu da yine diğer konu gibi konu sahibinin tek mesajı olmaksızın kapatılacak. Konu sahte ise: tepki çekme adına bu tarz konu açmak sağlıklı bir ruh sağlığına işaret etmiyor. Konu gerçek ise: masum canlıya şiddet uygulamak sağlıklı bir ruh sağlığına işaret etmiyor. Bu iki cümlemin ortak noktasını buldunuz değil mi?

Büyük ihtimalle bu konu da yine diğer konu gibi konu sahibinin tek mesajı olmaksızın kapatılacak. Konu sahte ise: tepki çekme adına bu tarz konu açmak sağlıklı bir ruh sağlığına işaret etmiyor. Konu gerçek ise: masum canlıya şiddet uygulamak sağlıklı bir ruh sağlığına işaret etmiyor. Bu iki cümlemin ortak noktasını buldunuz değil mi?
Ortak payda belli. Ve ne olursa olsun böyle bir forumda böyle birşey yazmak veya en kötü ihtimalle -ki bu ihtimali düşünmek bile istemiyorum- böyle birşey gerçekse bu affedilecek birşey değil kendi adıma

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi [emoji1]

Şimdi ben de konu açacağım. Diyeceğim ki: hukuka aykırı eylem içeren bir konu gördüm, orucumu açtığım dingin kafamla bi şikayet ettim bunu “egm ihbar”a. Sonrası huzur.

yalnız trolldü anlamayan varsa ciddiye alanlar için :)

Bence Burda tek troll senin gibi biriyle aynı havayı solumak

yalnız trolldü anlamayan varsa ciddiye alanlar için :)
Troll olduğunu sanmıyorum. Velev ki öyle burda trollere kimsenin tahammülü olmaz. Hele ki benim bilen bilir. Ip alır ss alır gerekli dostlarıma iletirim troll olup olmadığını kendin anlatırsın.

Konu içeriğini silmişsin başlığı değiştirmişsin ama rahat ol ben gerekli dokümanları aldım.

Konu içeriğini silmişsin başlığı değiştirmişsin ama rahat ol ben gerekli dokümanları aldım.
Daha fazla hakaret yememek için kaldırdım. 3 yıldırdir kuş beslerim ve asla kuşlarıma vurmam lazımsa da gerekli seyleri gösteririm. Öylesine ironi olsun diye yazdım ama fazla uzadı. Kimseye bişey kanıtlamak zorunda değilim.

Ekli dosyalar

• IMG_20180510_160419.jpg
    IMG_20180510_160419.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 9
Daha fazla hakaret yememek için kaldırdım. 3 yıldırdir kuş beslerim ve asla kuşlarıma vurmam lazımsa da gerekli seyleri gösteririm. Öylesine ironi olsun diye yazdım ama fazla uzadı. Kimseye bişey kanıtlamak zorunda değilim.
Neyse yeter fazla uzadı. İroniye gerek yok burada.

Bence sen git ötede oyna

Ben de son mesaj olarak genel bir bilgi yazayım, akıllarda bulunsun. 5199 sayılı kanun uyarınca hayvanlara eziyet etmek suç kapsamındadır. Şikayet dahilinde soruşturma sürecine girilir. İnternette gördüğümüz “hayvana eziyet, işkence” temalı hususları linkini kopyalayarak egm ihbardan şikayet edebilirsiniz. İçerik silinse dahi şikayet süreci aksamaz. Ayrıca bimer ve cimer kanalı ile de ihbarda bulunabilirsiniz. Sonuçları kesin olarak geliyor.

Ben de son mesaj olarak genel bir bilgi yazayım, akıllarda bulunsun. 5199 sayılı kanun uyarınca hayvanlara eziyet etmek suç kapsamındadır. Şikayet dahilinde soruşturma sürecine girilir. İnternette gördüğümüz “hayvana eziyet, işkence” temalı hususları linkini kopyalayarak egm ihbardan şikayet edebilirsiniz. İçerik silinse dahi şikayet süreci aksamaz. Ayrıca bimer ve cimer kanalı ile de ihbarda bulunabilirsiniz. Sonuçları kesin olarak geliyor.
Bu son derece gerekli bilgiyi paylaştığınız için teşekkür ederim. Bu tip konularla özel olarak ilgileneceğimi bildirmek isterim.

Geri