Karadeniz Pet

7-9 Kasım Feshane Etkinlikleri

Levent ACAR

Moderatör
Yönetici
10734066_10152965960157697_6974864327730811879_n.jpg

Selam Arkadaşlar.
Başlıktan da anlaşılacağı üzere hafta sonu büyük bir organizasyon var.
Dünya muhabbet kuşu yarışması.. Buna bağlı olarak kurulacak fuar.
Güzel kuşlarla tanışmak isteyen ve malzeme ihtiyacı olan arkadaşlar kaçırmasın.

Cumartesi ve Pazar iki gün katılmayı düşünüyorum. Kimler hangi gün gelecek?

Ben gelmeyi düşünüyordum vaz geçtim, yarışmadaki kuşları göremiyoruz.

Angarada olsaydı iydi :)

yok abi, ankara da yaşadım, kuşunu alan kaçıyor, 2 gündür orada olmanın sıkıntısı da var

Ben her sene 2 gün gidiyorum ayrıca ağabey Muhabbetkuşu yarışması değil daha çok kanarya yarışması diyebiliriz. Yarışmalar zaten hafta içi yapılıyor biz hafta sonu başka bir bölümde derece almış kuşlara bakacağız diğer büyük alanda da satışlar vs olacak orada da gezeceğiz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:57 -->-> Daha önceki mesaj 00:55 --

Ankara'yı bilemem yıllardır gidiyorum yarışan kuşlar pazar öğleden sonra veriliyor sahiplerine. O zamana kadar 2 gün gezebiliyoruz

10734066_10152965960157697_6974864327730811879_n.jpg

Selam Arkadaşlar.
Başlıktan da anlaşılacağı üzere hafta sonu büyük bir organizasyon var.
Dünya muhabbet kuşu yarışması.. Buna bağlı olarak kurulacak fuar.
Güzel kuşlarla tanışmak isteyen ve malzeme ihtiyacı olan arkadaşlar kaçırmasın.

Cumartesi ve Pazar iki gün katılmayı düşünüyorum. Kimler hangi gün gelecek?

aksam saat kaca kadarr acık

SELAMÜNALEYKÜM

Arkadaşlar malzeme ihtiyacı olan sakın kaçırmasın. Eğer ki kuş besliyorsanız mutlaka görüp alacağınız bir şey vardır. Hem de piyasanın çok çok altında fiyatla. Kanarya olsun muhabbet olsun yemler süper hazır mamalar var her türlü vitamin ve hastalığı karşı ilaçlar var soğuk algınlığından tut bit ilaçlarına kadar artı bira mayası karışık enzimler kafes ön teli kafesler çifthaneler (20 tl. 30*50*60 ölçülerinde eğer zamlanmadıysa gelse gelse 5 tl gelir ) kanarya kafesleri saka kafesleri çok ucuz. birçok pet shop buradan toptan alış veriş yapıyor. kafes malzemeleri 75 - 50 krş yemlikler mamalıklar meyveliklar tünekler kafes tülleri yuvalar 5 tl'ydi. yuva malzemeleri aklınıza kafes ve kuşlarla ilgili ne gelirse orada çok ucuz fiyata var. Kalamar kemiği mineral blok kuş kumu artık bu piyasa ile ilgili aklınıza ne gelirse görüp alma şansınız var. ÖZELLİKLE KÜÇÜK KAFESLERDE KUŞ BESLEYEN ARKADAŞLAR KUŞLARINA BİR İYİLİK YAPIP EĞER YERLERİ MÜSAİT İSE BİR ÇİFTHANE ALSIN YA DA BÜYÜK EBATLARDA KAFES ALARAK KUŞLARINA RAHAT ORTAM SAĞLASIN. Kafesler de dahil her şey piyasanın çok çok altında fiyatlarda. Eğer ki bu sevdaya gönül verdiyseniz mutlaka bu ortama uğramalısınız. Eskimiş yemlik suluk tünek gibi ihtiyaçlarınızı değiştirmeniz kafes kuşlarınızın hijyeni bakımından iyi olur. Özelikle yemler kalite ve ucuz. Pet shopta 6 tl ise orada 3 ve 3,5 tl dir. aklınızda olsun giderken SIRT ÇANTASI gibi çanta alırsanız yanınıza aldıklarınızı taşımanızda kolaylık olur... KOLAY GELSİN SAYGILAR. PAZAR günü İNŞALLAH oradayım.

Cumartesi ve Pazar Oradayım İnşallah...

Bi aksilik çıkmazsa ugramayı düsünüyorum.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

arkadaşlar havyan satışı var mı peki varsa fiyatları nasıldır?

Bir aksilik olmazda pazar bende ordayim

Tapatalk ile iphone dan gönderildi.

kuş severler olarak gidip bi görmek lazım. vakti olan, imkanı olan kaçırmasın derim. gerçek show muhabbet kuşu nasıl olur, yarışmada bakılan vasıflar neler bunları görmek açısından da iyi olur.

malzeme satışı ileilgili güzel şeyler söyleniyor ama benim merak ettiğim (gerçi üstte de bir arkadaş sormuş ama) kuş satışı olacak mı? Bu konuyu biraz daha çarmısınız. bildiğim kadarıyla yarışmaya giren kuşları ziyaretçiler ilk etapda göremeceyek.

Mesela yarışmaya giren ve derece alan bir kuşun yavrusunda almak istesem nasıl olacak? Oraya bu kuşların yavrularını getiren olur mu veya yarışmanın hangi günü kuş satış olacak, fuarın ilk günü satış olur mu yoksa pazar günü mü satış olacak. bilgisi olan arkadaşlardan rica etsem bu konularıda biraz açar mısınız?

benim gibi istanbul dışından gelip oradan kuş almak isteyenler için önemli bilgiler bunlar...

Geri