Karadeniz Pet

İstanbul 8 Adet Muhabbet Kuşumu Sahiplendiriyorum (3 Aylık)

ResurrectionOnur

Meraklı Üye
01) IRKI: Yerli Muhabbet

02) CİNSİYETİ: Dişi - Erkek

03) YAŞI: 3 Ay

04) SAĞLIK DURUMU: Sağlıklı

05) VARSA BİLEZİK NO:

06) FİYATI: Adet 30 TL

07) İLAN GEÇERLİLİK TARİHİ: Satılana kadar.

08) ŞEHİR: İstanbul/ Fatih

09) BAŞKA İLLERE GÖNDERİM: Hayır

10) İRTİBAT TELEFONU:

11) MAİL ADRESİ:

12) ARANABİLECEK ZAMAN DİLİMİ: İletişim için konuya yorum yazmanız veya mesaj atmanız yeterlidir.

13) AÇIKLAMALAR: Kuşlar ev kuşudur, 3 aylık sağlıklı kuşlar hepsi. Evden teslim ediyorum yalnızca araç ve uygun kafesle gelene veriyorum. Lütfen bu şartlara uymuyorsanız yorum yapmayınız.
Not: En az 2 adet kuş veriyorum tek kuş vermiyorum.
36699
36700
36701
36702
36703
36704
36705
36706
36707

14) RESİMLER VE VARSA VİDEO: ( Resimlerinizi resmim.net ve benzeri resim upload sitelerine yükleyerek, buraya linkini ekleyebilirsiniz. )

Son düzenleme:
Güzel bebekler maşallah, forumlar eskisi kadar rağbet görmüyor anladığım kadarı ile satış konusunda. İnsanlar sosyal medyaya yönelmiş durumda.

Maşaallah maşaallah kocaman bir aile olmuşsunuz büyüdükçe büyüyor :) alana da sahiplendirene de hayırlı olsun inşaallah

Güzel bebekler maşallah, forumlar eskisi kadar rağbet görmüyor anladığım kadarı ile satış konusunda. İnsanlar sosyal medyaya yönelmiş durumda.

Teşekkürler hocam. Evet bende genel de sosyal medya üzerin den sahiplendiriyorum. Buradan hiç sahiplendirmedim daha. Fakat buradaki insanlar daha bilgili oldukları için yinede buraya da koyuyorum :)

@Yusuf Kürşat AKKUŞ Sormayın hocam 1 çift kuşum vardı başıma neler geldi neler :) bu yavrular ve yumurtadan yeni çıkmış bir seri daha var. İnşallah bu ufaklıkları sahiplendirip çifti ayıracağım ve tek dişi kuşumla eski günlerdeki gibi devam edeceğim :) Yalnız kalmasın diye eş aldık yanına 1 senede 30 40 yavru yaptı mübarek :)

Teşekkürler hocam. Evet bende genel de sosyal medya üzerin den sahiplendiriyorum. Buradan hiç sahiplendirmedim daha. Fakat buradaki insanlar daha bilgili oldukları için yinede buraya da koyuyorum :)

@Yusuf Kürşat AKKUŞ Sormayın hocam 1 çift kuşum vardı başıma neler geldi neler :) bu yavrular ve yumurtadan yeni çıkmış bir seri daha var. İnşallah bu ufaklıkları sahiplendirip çifti ayıracağım ve tek dişi kuşumla eski günlerdeki gibi devam edeceğim :) Yalnız kalmasın diye eş aldık yanına 1 senede 30 40 yavru yaptı mübarek :)
Merhaba Fatih ‘in neresindensiniz

Ne kadar üzücü bir durum inşaallah takım takım sahiplenilir

Evet hiç istemediğim bir durum. Bugüne kadar 40 dan fazla yavru sahiplendirdim ama bu yavrulara bir kısmet çıkmadı. yeni gelen 6 tane daha var, Evimin salonun da baktığım için sesten ve pislikten oturamaz olduk. Maalesef aileme daha fazla bu yükü bindiremiyorum sağolsunlar bu hayvanalr düzgün bir aileye gitsinler diye çok kahırlarını çektiler. İnanın kimse çekmezdi böyle :)

İnşşallah hepsini sahiplendirip bu olaya bir son vereceğim. Dediğim gibi alıcı çıkmaz ise bu hafta petshop a vereceğim mecbur.

01) IRKI: Yerli Muhabbet

02) CİNSİYETİ: Dişi

03) YAŞI: 2aylık

04) SAĞLIK DURUMU: Sağlıklı

05) VARSA BİLEZİK NO:

06) FİYATI: Adet 40TL

07) İLAN GEÇERLİLİK TARİHİ: Satılana kadar.

08) ŞEHİR: İstanbul/ B.çekmece

09) BAŞKA İLLERE GÖNDERİM: Hayır

10) İRTİBAT TELEFONU:538 6890606

11) MAİL ADRESİ:

12) ARANABİLECEK ZAMAN DİLİMİ: 10-8

13) AÇIKLAMALAR: Kuşlar ev kuşudur elden/evden teslim

Ekli dosyalar

• A6BA2FEC-92D9-4BF7-AC1D-01B468A93A24.jpeg
    A6BA2FEC-92D9-4BF7-AC1D-01B468A93A24.jpeg
    1.8 MB · Görüntüleme: 28