Karadeniz Pet

8 Aralıkta ilk yumurtayı bıraktı hala bekliyorum

svslm58

Yeni Üye
Selamlar yumurtlayan dişinin ilk yumurtasının üzerinden 19 gün geçti daha önce hic yumurta kontrolü yapmadigim için kuşları rahatsız etmedim bu sebepten şuan 7 adet yumurtası var ve dişide 1 tane daha yumurta var gibi duruyor ne yapmalıyım onerilerinizi bekliyorum

Selamlar yumurtlayan dişinin ilk yumurtasının üzerinden 19 gün geçti daha önce hic yumurta kontrolü yapmadigim için kuşları rahatsız etmedim bu sebepten şuan 7 adet yumurtası var ve dişide 1 tane daha yumurta var gibi duruyor ne yapmalıyım onerilerinizi bekliyorum

Galiba vitamin,mama ve kalsiyum takviyesi dışında yapılabilecek pek birşey yok..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Galiba vitamin,mama ve kalsiyum takviyesi dışında yapılabilecek pek birşey yok..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
kemik sürekli var kafeste 2 günde bir sularına vitamin ekliyorum 3 günde bir yumurta maması veriyorum anlamadım hala yavru yok . teşekkürler

NOT: Gece dayanamayıp baktım sadece 1 yumurta dolu diğer 6 sı sarı herhangi bir damarlaşma yok dolu olan yumurta kırmızı renk olmuş hareket var sizce normalmi 7 yumurtadan 1 dolu

Geri