Karadeniz Pet

8 Aylık Yerli Dişi Ücretsiz Sahiplendirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kahraman KÖROĞLU

İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
S.a herkeze hayırlı ramazanlar
01 - Irkı: Yerli

02 - Cinsiyeti: Dişi

03 - Yaşı: 8 Aylık

04- Sağlık Durumu: İyi

05- Bilezik No: -

06 - Fiyatı: Ücretsiz

07 - Geçerlilik Tarihi: Güvenilir yuva bulana kadar

08 - Satılan / Alınacak Şehir: İstanbul - Maslak

09 - Gönderilebilecek Mesafe: Gönderim Yok

10 - İrtibat Telefonu:538 581 96 82 (Whatsapp dan ulaşabilirsiniz)

11 - Mail Adresi: elifkahraman884@gmail.com

12 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: sabah 9 akşam 11

13 - Açıklamalar: Kuş bana 2 ay önce geldi bi komsumuzun evinde idi bakmakta sıkıntı çekiyordu aldımda gagasında mantar ve üst solunum yolu sıkıntısı vardı. Allaha sükür mantarını tamamen giderdim üst solunum yolu problemi iyileşti bana düşen kısmını allaha sükür başarıyla atlattık. Üretim amaçlı bakmayacak +18 yaş tecrübeli bi arkadaş a kuşu ücretsiz olarak sahiplendirecem bilinsiz olan kişiler hiç bosuna istemesin düzenli bakım olmazsa solunum problemini tekrar yaşar çünkü. Gayet uysal bir kuştur ısırma dahi bilmez Hayırlı olsun şimdiden alan arkadaşa
X4k5Z3.jpg

bbDWPZ.jpg

db3R9D.jpg

Hayırlı uğurlu olsun iki taraf içinde

Maşallah, güzel rengi de varmış.
iyi bakacak birine gider inşallah.

Hayırlı uğurlu olsun iki taraf içinde

sağolun inş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:54 -->-> Daha önceki mesaj 10:08 --

Maşallah, güzel rengi de varmış.
iyi bakacak birine gider inşallah.

evet piyasada bu renk ini görmedim sağlığına kavuşturmak bizden bakmak alacak arkadaştan hayırlısı bakalım inş değerini bilen birisi çıkar bünyamin

İnşallah iyi bakabilecek biri sahiplenir; yakın olsaydınız sahiplenmek isterdim. Tüyü kadar ömrü olur inşallah :) :) :)

Alacak olan arkadaş gelmediği için sahiplendirme günceldir...

Cevap: 8 Aylık Yerli Dişi Ücretsiz Sahiplendirme

Verdiğiniz emekten dolayı sizi tebrik ederim.
Umarım sizin gibi bir yeni sahibi olur.

Merhaba eğer size de uygun olursa ben sahiplenmek isterim düzenli olarak resimde atarım teşekkür ederim şimdiden :)

Merhaba eğer size de uygun olursa ben sahiplenmek isterim düzenli olarak resimde atarım teşekkür ederim şimdiden :)

Merhabalar [MENTION=12150]yigitcandemirag[/MENTION] eyer besleme ve bakım konusunda tecrübeniz varsa buyrun gelip teslim alabilirsiniz akşam 6 dan sonra müsait oluyorum telefondan iletişime geçebilirsiniz

- - - Updated - - -

Verdiğiniz emekten dolayı sizi tebrik ederim.
Umarım sizin gibi bir yeni sahibi olur.

Teşekkürler [MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION] bey inş hayırlısı ile güvenilir yuvasını buluruz

Kus sahiplendirilmediyse almak isterim

[MENTION=18400]Mezensim88[/MENTION] daha önceden tecrübeniz varsa alabilirsiniz sahiplendirilmedi henüz telefon dan iletişime geçerseniz sevinirim

Son düzenleme:

Ozur dilerim eksik okumusum. Uretim amacli kullancaktim ben ...ins iyi bir yere gider

Ozur dilerim eksik okumusum. Uretim amacli kullancaktim ben ...ins iyi bir yere gider
ö.d sağlık hayırlısı ile güzel bi yuva buluruz inş bu kızımıza

güncel

Kahraman abiye çok teşekkür ederim hem kuşunu verdi hemde cok ilgilendi hayirlisiyla yeni evine yerleşti kusumuz

Önce allaha sonra sana emanet artık tüyü kadar ömrü olur inş daha iyi günler görür @zafer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...