Karadeniz Pet

Açık yeşil sulu kaka - halsizlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ceydailker

Paylaşımcı Üye
image

Dün gece kuşa çimlenmiş buğday verdim biraz yedi sabaha kadar kakası yemyeşildi ne olduysa öğleye doğru hep bu şekilde beyaz sulu yapmaya başladı. Acayip su içiyo yemde yiyo dal darı aspur yulaf vs. Yeme içmede sorun yok ama kafesten çıkmadı gündüz tünek oyun yeri var hergür orda hoplar zıplar bugün kafesten çıkmadı çok durgun uyukladı.. iki gündür salonda yatırıyorum kafesi oraya taşıdım. Aldığımdan beri yatağımın yanında yatırırdım acaba salona götürmeye başladım diye bana küstümü stresemi girdi çünkü sabahları onu salona koyup mutfakta yavru kuşla ilgileniyorum bunumu hissettiki yada cimlenmiş buğday mı dokundu? Onuda sirkeyle bekletip yıkayıp kurulayıp Vermiştim ama .. evde vitaform var bide yavru kuş için verdiği vitamin var suyunada bi damla sirke damlattım. Pirinç haşladm közlenmiş patates yaptım verdim yemedi onları ilaç vermeden çözemez miyim ki çok ilaç yüklemek istemiyorum:(:confused:

Recai öğleden beri bu şekilde sürekli gözüm kakasında düzelir sandım düzelmedi şimdi kafesine sıcak su koydum ısınsın diye
Anladım. Dediğim gibi 3,4 tane daha dışkı yapsın bakarız merak etme

Dal darı ve aspurun sindirimi zordur. Siz sade ak darı alın bir süre sadece ak darı verin. Eğer yeyipte yapamıyorsa sindirimde zorlanıyordur kabızdır. Bir ihtimalde kuş dişi ise yumurta yapabilir yada yumurta sıkışması olabilir. Kuş dişimi?

Dal darı ve aspurun sindirimi zordur. Siz sade ak darı alın bir süre sadece ak darı verin. Eğer yeyipte yapamıyorsa sindirimde zorlanıyordur kabızdır. Bir ihtimalde kuş dişi ise yumurta yapabilir yada yumurta sıkışması olabilir. Kuş dişimi?
Erkek. Tamam o zaman vermiyim onları beyaz darıları ayıklayıp veriyim..

image

gece biraz bu şekilde yapmış kakasını sabah yumurta maması yapmıştım yavru kuşa bunada verdim biraz yumurtasından yedi en son yaptığı kaka bu aşırı su içiyo yavrum düzelmiş mi biraz

image
Böyle uyukluyo arada benim sesime öttü cik cik ama genelde böyle durgun gözleri kısık kısık açıyo

image
Dışkı hala böyle kanatları titriyor 5 dk da bir su içiyor sürekli su çıkıyor hayvandan.

image

gece biraz bu şekilde yapmış kakasını sabah yumurta maması yapmıştım yavru kuşa bunada verdim biraz yumurtasından yedi en son yaptığı kaka bu aşırı su içiyo yavrum düzelmiş mi biraz
Dışkısı bu şekilde etrafa leke bırakıyor mu?

Yeşil yaparsa bırakıo ama tek tük yeşil yapıyo hep beyaz sulu yapıo dünden beri delircem kakasına bakmaktan helak oldum evde ultra corn var vitamin var vitaform var şuan hiçbirini vermedim suluğuna 5-6 damla limon sıktım arada beyaz darı yumurta yediriyom elimle biri aspur dal darı ver yazıo bilerde verme yazıo hayvana ne yedircemi şaşırdım ya eşimde calışılo veterinire götüremiyom

image
Alttaki sulu kısmı şimdi yaptı ondan bi kaç dk önçe yeşilleri yaptı bugün 10 kere bu peçetelıri değşmişimdir viskiye gibi su saçıo hayvan ya

İnternette ishal için poposunda dışkı olur vs yazıo poposu temiz yeme içmede sıkıntı yok o çimlenmiş buğdayı verdim böyle oldu hayvancağzım

image
Alttaki sulu kısmı şimdi yaptı ondan bi kaç dk önçe yeşilleri yaptı bugün 10 kere bu peçetelıri değşmişimdir viskiye gibi su saçıo hayvan ya
Hayvan çok su içiyor değil mi? Eczaneden ge oral al. Kaybettiği sıvıyı geri kazansın. Güncel dışkı fotoğrafı atmaya da devam edin hocam

Hayvan çok su içiyor değil mi? Eczaneden ge oral al. Kaybettiği sıvıyı geri kazansın. Güncel dışkı fotoğrafı atmaya da devam edin hocam
Aşırı su içiyo sürekli ge oralı nasıl veriyim peki suyamı karışıyo o

Şimdi yoldayım ecz gidiyom almaya tşkler başka bişey almaya gerek yok dimi hazır gitmişken alim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri