Karadeniz Pet

Ağzıma kaçtı !!!!

Kuzenimin muhabbet kuşuda böyle yapıyordu çok şirin 😁

Bir türlü bu derece yakınlıkta kuşum olmadı :D çiftim yavrularsa içinden bir erkeği ileri derecede eğiteceğim inşallah :) maşallah bu arada eğlencenize ve kuşunuza

Bir türlü bu derece yakınlıkta kuşum olmadı :D çiftim yavrularsa içinden bir erkeği ileri derecede eğiteceğim inşallah :) maşallah bu arada eğlencenize ve kuşunuza
Hocam muhabbet kuşu videoları kısmına kendi kuşunuzun videosunu koymak şart değil yani arkadaş bulup atmış olabilir 😁

Hocam muhabbet kuşu videoları kısmına kendi kuşunuzun videosunu koymak şart değil yani arkadaş bulup atmış olabilir 😁
Yok bizzat kendi kuşum. O yakınlığı gel sen bana sor, 1 dakika dibimden ayrılmaz bazen bunaltır. Kafese yem ve su için girer onun dışında ya oda oda gezer yada dibimden ayrılmaz. 15 kadar kelime bilir bazılarını komut şeklinde algılar. Omuzuma konduğu anda babacım veya bobişkom diye selamını çakar. 3 cü evladım o benim. :)

Yok bizzat kendi kuşum. O yakınlığı gel sen bana sor, 1 dakika dibimden ayrılmaz bazen bunaltır. Kafese yem ve su için girer onun dışında ya oda oda gezer yada dibimden ayrılmaz. 15 kadar kelime bilir bazılarını komut şeklinde algılar. Omuzuma konduğu anda babacım veya bobişkom diye selamını çakar. 3 cü evladım o benim. :)
Maşallah, benim muhabbet kuşumda böyleydi, sürekli omuzuma gelip yanağımdan öpüp kur yapıyordu :D şuan kuyruğu koptu 2-3 tane tüyü çıktı yavaş yavaş uçmaya başladı :)

Maşallah ne güzel, sağlıklı uzun ömrü olsun inşallah

Kuşlarınızı ağzınızdan beslemeyin veya kurcalatmayın bizim ağzımızda ki bakteriler kuşunuzu dönüşü olmayan hastalıklara yakalanmasına sebep olur..

Sağlıkla..

Maşallah. :) Kardeşimin muhabbet kuşu da böyle :) Kendisini kurtaramıyor :D Fakat insana alışık bir sultan papağanı çok farklı bir deneyim. İnsan bazen yememek için kendisini zor tutuyor. 😃😃😃

Geri