Karadeniz Pet

Acım Büyük Allah kimseye vermesin

Özer ÇAĞLAR

Meraklı Üye
S.a değerli muhabbet sevdalıları bu akşam çok büyük dramatik birşey geldi başıma eş çiftim çok iyi anlaşıyor birlikte yuvayı yapıyorlardı yumurtlamaları yakındı ve yeni kafesleri kargodan eve getirdiğimde bide ne görim erkek kuşumu yiğenim kaçırmış yanlışlıkla kahroldum yeni kafeslerine giremeden dişim tek kaldı şuan çok kötüyüm Allah kimsenin başına vermesin :(:(:(:(

Yeşil erkek kuşumdu kaçtı yeni kafese koyamadan kaçırdılar

Not: Ankara içi daha önce yavrulamış sıkıntısız yavru yapıcak yumurtalıda olur çift arıyorum ırk farketmez değerli üreticilerden destek bekliyorum saat farketmez arıyabilirsiniz 546 664 58 03

çok çok geçmiş olsun.

geçmiş olsun kardeşim kolay değil bir canı yıllardır besle özenle bak büyüt kendi evladınız gibii ilgi göster sonrada kaçır gerçekten kolay değil ben tek erkek besliyordum 2 yıl baktım ve hergün sabahleyin ötüşü ile beni uyandıran kuşum o sabah hiç ötmüyor du bi telaşla kalktım baktım ölmüş kendi evladım ölmüş gibi oldum resmen evin bahçesine ködüm kediler yemesin diye oturdum agladım resmen gözümden yaş geldi ve o günden sonra daha çok hırslandım ve şuan 3 cifttim var kendi gözümden bile sakınıyorum çok geçmiş olosun

geçmiş olsun kardeşim kolay değil bir canı yıllardır besle özenle bak büyüt kendi evladınız gibii ilgi göster sonrada kaçır gerçekten kolay değil ben tek erkek besliyordum 2 yıl baktım ve hergün sabahleyin ötüşü ile beni uyandıran kuşum o sabah hiç ötmüyor du bi telaşla kalktım baktım ölmüş kendi evladım ölmüş gibi oldum resmen evin bahçesine ködüm kediler yemesin diye oturdum agladım resmen gözümden yaş geldi ve o günden sonra daha çok hırslandım ve şuan 3 cifttim var kendi gözümden bile sakınıyorum çok geçmiş olosun
çok geçmiş olsun :(

Çok sağolun yapacak bişey yok artık

ANKARA içi yumurtalı yada daha önce yavrulamış çift arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Çok geçmiş olsun bir ihtimal dişisini eski kafesi ile balkona koy belki gelir

Çok geçmiş olsun. Zor bir durum. Ankara'da Nevzat Bey vardı benim bildiğim ama forumu bıraktı. Yine de bir özel mesaj atın isterseniz.

Çok geçmiş olsun üzüldüm adınıza :( Hayırlısı olsun

Geçmiş olsun ben bile sinirlendim yiğenine okuyunca :( yalnız erkek fotoğrafta çok karizmatik duruyordu :)

İnşallah bir sabah uyandığın cam açık kalır ve kuşu kafesin üstünde bulursun :) ama bu olasılı 1 milyonda 1
Aslında geri gelirdi ben evde yokken kaçırmışlar akşam geldiğimde iş işten geçmişti erkek kuşum dişisine çok bağlı idi dışarı bıraksam kafesi hemen dişinin yanına gelirdi daha önce başka çiftimde başıma geldi dişinin ayağını kafesin içine bağladım kapısını açıp balkona koydum 25 dk sonra erkek geri gelmişti bu çiftte evde olmadığım için yapamadım

Üzüldüm adınıza. Benim de 2 kuşum öldü . Gerçekten çok üzücü bir durum oluyor insan alışınca evden birisi ölmüş gibi üzülüyor. İnşallah yeni yavrularınız olur. Yeni kuşlarınızın da tüyleri kadar ömürleri olsun.

benmde kaçdııı yolarını bekliyormm ama yok her yere bakdımm çok acı çok acı