Karadeniz Pet

Acaba kuşlarım kızışmış mı ?

Muhammed471

Yeni Üye
IMG_20170831_155437_HDR.jpg
IMG_20170831_155346_HDR.jpg

Erkek kuşum 5 yaşında, dişi kuşum 7 aylık yeni aldım. sizce yavru alırmıyım.? kuşlarım çok iyi anlaşıyorlar. yardımlarınızı bekliyorum. konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. İyi günler

kızışmış gibi duruyorlar ama yaş faktörü ne seviyede etkili olur onu bilemem

erkek dişinin azına sürekli yem kusuyor, fakat dişi yuvalığa hiç girmiyor. dişinin yani arkadakinin kızışıp kızışmadığından emin değilim. Acaba yavru alabilirmiyim? nijer ile destekliyorum. teşekkürler

normalde yaş farkı fazla problem olmaz aralarında ama sizinki ile biraz fazla fark var dişinizde küçük birz eş olmaz diye birşey yok ama zaman lazm

çok teşekkürler bir sorum daha olacak. Kafesi ben balkona asmistim. Orada çok ses gürültü oluyor. Kuşlarım sürekli oluyorlardı. Yavru olmaz diye sessiz ortam olması için evde bir odaya koydum. Şimdi hiç sesleri çıkmıyor
Sizce ne yapmalıyım?

kuşlar uzun zamandır balkondaysa eger ortam degişikliğinden dolayı etkilenmişlerdir normaldir buda onlarda ne olduğunu anlamaya çalışıyorlardır 1 2 güne normale dönerler yanlız başlarına bir odaya koymaktansa sürekli oturduğunuz odanıza koymanızı tavsiye ederm kuşlarda ani ortam değişiklikleri yavru sürecinide geciktirebiliyor bilginiz olsn rahat edecekleri bir ortamda kalsınlar yerini fazla degiştirmeyin

O zaman balkonda duvara asıl şekilde bırakabilirim değil mi ? Biz sürekli balkonda oturuyoruz. Ses gürültü üreme sürecine olumsuz katkı sağlamaz değil mi ? Teşekkürler.

Geri