Karadeniz Pet

ACİL YARDIM LÜTFEN

Eyades

Yeni Üye
ARKADAŞLAR 2 GÜNDEN BERİ KUŞUMUN DIŞKISININ SU GİBİ OLDUĞUNU FARKETTİM HİÇ KATI DIŞKIDAN BELİRTİ YOK ORTASI YEŞİL ETRAFI HAFİF BEYAZ KUŞUM YAVRU NE YAPABİLİRİM VETERİNERE GİDİCEK DURURM YOK ACABA İSHAL İLACI ALSAM GEÇERMİ KUŞUMU DIŞARI ÇIKARINCA BİRAZ HAREKETLENİYOR AMA KAFESE SOKUNCA TÜNEĞE ÇÖKÜP HAREKETSİZ DURUYOR BİRDE KUŞUMA YEM ALMIŞTIM İÇİNDE 4 ÇEŞİT YEM VAR AMA KUŞUM NORMAL KENDİ YEMİNİ YEMİYOR AĞZINA ALIP GERİ ATIYOR SADECE KANARYA YEMİNİ YİYOR YEMDEDE KANARYA YEMİ ÇOK FAZLA DEĞİL ACABA AÇLIKDAN OLMUŞ OLABİLİRMİ

Ustalar daha iyi bilir muhakkak ama kuşunuz ishalse kanarya yemi vermeye devam etmelisiniz. Bir de vitamin takviyesi faydalı olur ama 2 gündür ishalse şayet epey enerji kaybetmiştir. Vitamin takviyesi faydalı olacaktır. Eminim yetiştiriciler daha faydalı öneriler getirecektir.

KANARYA YEMİ YİYOR SADECE ONLARDA YEMİN ARASINDA KANARYA YEMİ ARIYOR KUŞ HALSİZDE DEĞİL ŞUAN ÇIKARDIM YEM ARAYIP DURUYOR ÇOK ACIKMIŞ ACABA İSHAL İLACIMI ALSAM VİTAMİNMİ

Ishaldeki kuşa vitamin verilmez kanaatindeyim kanarya yemi verin

kanarya yemi yiyor zaten biraz düzelme oldu dışkısında ishal ilacıyla takviye yapıcam inşallah düzelir

Prospektüse uygun dozajda ve gün sayısınca ishal ilacı verin düzelir.
Yeminiz bayat olduğu içinde yem seçiyor olabilir.
Ambalajı kapalı yem alın veya dal darı verin bir süre.
En azından aç kalmadığını bilirsiniz.

pakette a d c vitaminli kabuksuz yem aldım ondan kanarya yemini seçiyor işte şimdi kabuklu yem koydum sadece onu yiyor birazda olsa

Geri