Karadeniz Pet

akıllı anne babanın akıllı yavruları yeme düşmek üzere

masallah kuslarina bi yerde okumustm evcil kuslarin yumurtlama orani cook dusukmus seninkiler ne kdr zamanda yumurtladi

Hemde çok zor 1 sene sürdü parmağınla eşleşmeye çalışan erkek dişi kuşla eşleşmiyor

Hemde çok zor 1 sene sürdü parmağınla eşleşmeye çalışan erkek dişi kuşla eşleşmiyor

masallah baya bi uzun surmus artk yavruya altinmis gibi bakarsinz :D bende 1 haftaya kdr tatlima alacm bir disi kendiside daha ufak 5 aylik bakalim artik hayirlisi

Maşallah çok güzel kuslariniz var keyifli hobiler

Bendede iki kus var bunlari nasil alistiracagim bilmiyorum erkek olan biraz zorluk cikariyor 3-4 aylik disi kolayca gelio 1-2 aylik Insallah alistiririm ama erkegi biraz zor alistiririm.

Maşallah maşallah tüyleri kadar ömürleri olur inşallah:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tşk arkadaşlar dışarı çıkarıyorum hiç akıllarına yavruları gelmiyor kafese koymasam yavrulara bakmayacaklar kafese girince de deli gibi yavruya bakıyorlar yumurtladıktan sonra daha çok konuşmaya başladı sadece cici kuş diyen erkek Aşka geldi Beşiktaş babacık aşkım demeye başladı

2sini beraber mi alistirdiniz tek tekmi alistirdiniz tek tekse kac aylik olunca es aldiniz aldiginiz es yavrumuydu anlatirmisiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
2sini beraber mi alistirdiniz tek tekmi alistirdiniz tek tekse kac aylik olunca es aldiniz aldiginiz es yavrumuydu anlatirmisiniz.

yavruyken ikisini aynı zamanda aldım alışması kolay oldu ama konuşması geç oldu 3 aylıkken cici kuş dedi sonra 9 ay başka kelime konuşmadı yavru çıktıktan sonra erkek kuş aşka geldi konuşmaya başladı

yavruyken ikisini aynı zamanda aldım alışması kolay oldu ama konuşması geç oldu 3 aylıkken cici kuş dedi sonra 9 ay başka kelime konuşmadı yavru çıktıktan sonra erkek kuş aşka geldi konuşmaya başladı
Masallah bende oyle yapmaya calisacagim Insallah seninkiler gibi alisirlar.

Maşallah Allah nazardan saklasın iyi hobiler.

Maşallah.Allah ömürlerini uzun etsin.
Bol ve bereketli üretimler.

Maşallah ya ne güzel, Allah uzun ve sağlıklı ömür nasip etsin hepsine :)

Maşaallah darisı benim başıma bizimkilerde bu aralar iş üstünde bakalım icraatları netice verecek mi :)

Maşallah sağlıkla büyüsünler

Geri