Karadeniz Pet

Akıllı Yemliklerin Boyu Tavsiye Edermisiniz?

DarkredBlue61

Paylaşımcı Üye
Bu Kafes İçin Uygunmudur Acaba Almayı Düşünüyorum Yemleri Filan Dişari Atarmı Hayvan Yani Kabuklarını ?
Birde Şu Anki Yemlikden Ne Kadar Büyük? 2 Tane Alsam Yine Şu Anki Şekilde Siğarmi Kafese?

b8QJOY.jpg

XW2Lno.jpg

malesef hocam sığmıyor ben denedım sıgmıyo

Ben kullanıyorum ve tavsiye ederim yemkabukları dağılmadan alttaki hazneye duşuyo ortalıkta cok kirlenmiyo.Boyutları sizin yemliklerin iki katı kadar.

Valla hiç gerek yok , hobici arkadaşların kullanmasına bence gerek duymuyorum . Neden derseniz ben kendi adıma konuşuyum onların yemini suyunu günlük taze taze yenileyip sunmak çok hoşuma gidiyor , büyük boy yemliği taktıgınızda bu olmuyor hem çok büyük çirkin görüntü oluyor hemde 2 3 çift besleyenler için gerekli malzeme olmadığı düşünüyorum.

Akıllı yemlik üretimhanelerde çok rahat olur.

akıllı yemlik benim ölçümlerime göre bir normal yemliğin 4-5 katı fazla yem alıyor ve yem kabukları aşağı düşüyor tek eksisi benim için kuşum bazen yemide aşağı atıyor o yüzden ben çekmecedekileri üfleyim geri kalanı yemliğe boşaltıyorum

malesef hocam sığmıyor ben denedım sıgmıyo

Yani Almayayım Öylemi? Normal İle Akıllıyı Yan Yana Koyup Atarmısınız Acaba?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:20 -->-> Daha önceki mesaj 17:20 --

Ben kullanıyorum ve tavsiye ederim yemkabukları dağılmadan alttaki hazneye duşuyo ortalıkta cok kirlenmiyo.Boyutları sizin yemliklerin iki katı kadar.

Siğarmı İşte O Yüzden Siğarsa Almayi Düşünüyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:22 -->-> Daha önceki mesaj 17:20 --

Valla hiç gerek yok , hobici arkadaşların kullanmasına bence gerek duymuyorum . Neden derseniz ben kendi adıma konuşuyum onların yemini suyunu günlük taze taze yenileyip sunmak çok hoşuma gidiyor , büyük boy yemliği taktıgınızda bu olmuyor hem çok büyük çirkin görüntü oluyor hemde 2 3 çift besleyenler için gerekli malzeme olmadığı düşünüyorum.

Akıllı yemlik üretimhanelerde çok rahat olur.

Hayvan Kafeste Uçtuğunda Malesef Yayılıyor Örtüsüde Olsada Dişari Atıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:22 -->-> Daha önceki mesaj 17:22 --

akıllı yemlik benim ölçümlerime göre bir normal yemliğin 4-5 katı fazla yem alıyor ve yem kabukları aşağı düşüyor tek eksisi benim için kuşum bazen yemide aşağı atıyor o yüzden ben çekmecedekileri üfleyim geri kalanı yemliğe boşaltıyorum

Kafesime Siğarmi Peki Siz Ne Düşünüyorsunuz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:23 -->-> Daha önceki mesaj 17:22 --

15cm 10cm 7cm ölcülerindeymiş Yemlikler

Kafesin tam resmini gönderirseniz daha iyi olur.

Bence hiç gerek yok çünkü zaten kafes kapısına asıcaksınız akıllı yemliği oda bir tane kapıdan feragat etmiş olacaksınız , diğer kapıda ilerde yuvalık için gerek olur o zaman da çok yorulursunuz yemliği çıkart takla.

Kafesin tam resmini gönderirseniz daha iyi olur.

Standart Kafes Resimmler İş Görmezmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:27 -->-> Daha önceki mesaj 17:26 --

Bence hiç gerek yok çünkü zaten kafes kapısına asıcaksınız akıllı yemliği oda bir tane kapıdan feragat etmiş olacaksınız , diğer kapıda ilerde yuvalık için gerek olur o zaman da çok yorulursunuz yemliği çıkart takla.

Kapakmi? O Kadar Yer Alırmı?

Bu resimlere göre ufak biraz kafes akıllı yemlik kulanışlı bişey ama [MENTION=4652]Aziz SARI[/MENTION] arkadasında dedıgı gibi kafes büyük değilse sıkıntılı olur biraz

Bu resimlere göre ufak biraz kafes akıllı yemlik kulanışlı bişey ama [MENTION=4652]Aziz SARI[/MENTION] arkadasında dedıgı gibi kafes büyük değilse sıkıntılı olur biraz

Almıyorum O Zaman?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:32 -->-> Daha önceki mesaj 17:32 --

evet kapıya asmanız gerekiyor

Peki Sağolun Arkadaşlar Almiyorum O Zaman Kalsın

Gerek yok .:) Benim kafes büyük ben bile zorlanıyorum kafeste. :)

Eyvallah Herkese Tşkler :rolleyes:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:14 -->-> Daha önceki mesaj 17:35 --

Arkadaşlar Yorumlarından Dolayı Herkese Teşekkür Ederim 2 Gün Önce Yanı Perşembe Günü 3 TLye Akıllı Yemlik Aldım İlk İzlenimlerim Bence Güzel Ama Henüz Yavru Kuşum Alişamadı Gibi Yemleri Bazen Altına Döküyor Onun Haricinde Küçük Yemlik İle Akıllı Yemliğin Resimleri Buyrun.Aslında Akıllı Yemliği Kafes Kapağini Çıkartmadanda Eski Küçük Yerlerine Takardımda Çok Az Bir Fark Vardı Yaklaşik 1 Cm Gibi Bir + Yükseklik Olsa Takılırdı Ama Oda Kafesi Modifiyeye Girerdi O Yüzden Yan Çıkış Kapasını Kullanmadiğim İçin Direk Oraya Taktım.

Geri