Karadeniz Pet

Akilli yemlik

memnun musunuz?

• Kullanıyorum memnunum

Kullanılan: 0 0.0%
  • Memnun kalmadim

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Esraninmuhabbetkusu

Meraklı Üye
Arkadaslar kusum yemleri cok saga sola atio daha temiz olsun diye akilli yemlik aldim yemligi ilk basta baya yadirgadi bikac saat gitti geldi etrafinda dolandi yemedi en son az once yedi ama benim anlamadigim sey bu yemlik cok kullanissiz gorunuo yani kafasini ileri dogru uzatip kucuk daracik yem alanindan yemis oluyo bn begenmedim. Cok fzla gaga sesi cikio yerken pat kut . Kullanan var mi aranizda yoksa bosa mi kuruntu yapiom pek begenmedim.... bi sıkıntı olur mu

Bende almıştım ama hiç sevmedim hem kuşum önce sevdiği yemleri yiyor o yüzden çok eşeliyordu en son onun üstünde uyumaya başlamıştı kaldırdım bende :D

Kullanılmasını tavsiye ederim. Aslında kuşlar geniş bir zemine yayılmış yemleri yemekten daha cok keyif alırlar, ancak bu hem pratik değildir, hem temiz değildir hem de israf çok olur. Eğer daha rahat yemesini istiyorsanız yemlerin yayılmasını engelleyen bariyeri kesebilirsiniz

Kullanılmasını tavsiye ederim. Aslında kuşlar geniş bir zemine yayılmış yemleri yemekten daha cok keyif alırlar, ancak bu hem pratik değildir, hem temiz değildir hem de israf çok olur. Eğer daha rahat yemesini istiyorsanız yemlerin yayılmasını engelleyen bariyeri kesebilirsiniz
Ama orda kabuklar kalio. Bi de o kabuklar nolck hic anlamadim hemen kabuk doldu

Zaten özelliği o üfleme derdinden kurtulmak için bazı kuşlar geniş alanda yemeye alışık olunca eşeleme çok oluyir alt hazne hemen doluyor yenmemiş yemle bir dezavantajı o

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]

Bahsettiğim bölüm, resimde işaretlediğim yer. Ben de bir tanesini bu şekilde kullanıyorum. Ilk başlarda bazı kuşlar alışamayabiliyor. Bu şekilde alıştırdıktan sonra kesilmemiş olanından kullanıyorum.
Kısa sürede kabuk dolduysa, muhtemelen fazla eşelemekten, kırılmamış yemler içine dolmuştur.
20181006_161501.jpg

Herhangi bir yeri kesip biçmeye gerek yok zamanla yemeye alışır gaga sesi de kesilir

Geri