Karadeniz Pet

AKSESUARLAR

MERTYT

Yeni Üye
muhabbet kuşum için almış olduğum suluğun biraz basit oldugunu düsünüyorum ne tip bir suluk almamı tavsiye edersiniz yoksa bu iyi mi resminden anlaşıldığı kadarıyla
IMG-20170919-WA0000.jpg

İçerden değil de dışardan takılan bir suluk kullanmak daha kullanışlı oluyo.tam tüneğin başına ve ya sonuna takın.Hem elinizi kafesin içine sokup rahatsız etmezsiniz hem de çıkartırken kafesin içine dökülmez su

Bu gayet iyi, muhabbet kuşlarına uygun, kafes dışından takın, yerden kazanmış olursunuz. Kafeste biraz yüksekte dursun, içine pislikleri düşebiliyor, tırmanarak erişebileceği bir yerde olması yeterli. Oyuncak olmasını tavsiye etmem. Oyuncakla oynayacaksa bile, sizinle beraber oynasın, tabi eğer bana alışsın, benimle arkadaş olsun diyorsanız.

Bu gayet iyi, muhabbet kuşlarına uygun, kafes dışından takın, yerden kazanmış olursunuz. Kafeste biraz yüksekte dursun, içine pislikleri düşebiliyor, tırmanarak erişebileceği bir yerde olması yeterli. Oyuncak olmasını tavsiye etmem. Oyuncakla oynayacaksa bile, sizinle beraber oynasın, tabi eğer bana alışsın, benimle arkadaş olsun diyorsanız.
Teşekkürler

Suluk zaten dışarıdan takılan model ama arkadaş içeriden takmış. kelepçesini diğer tarafa çevirip dışarıdan takmanız sizin ve kuşun avantajına olacaktır. Arkadaşlar zaten bahsetmiş hem suya dışkı gelmesi minimuma düşecek hem de suyu değiştirmek çok çok daha kolay olacak.

Son düzenleme:
Geri