Karadeniz Pet

Alışkın muhabbet kuşum çok ısırmaya başladı

Mustafa23

Paylaşımcı Üye
Alışkın konuşan muhabbet kuşum çok ısırmaya başladı sebebi nedir ne yapabilirim, 4 aylık şuan

Ergenlik dönemine doğru giriyor olabilir, ilginizi çekmeye çalışıyor olabilir çok neden var. Tepki göstermeyin, ilginize devam edin.

Omuzumdan başımdan elimden ayrılmıyor konuşuyor, ama önceden öptüğüm zaman ısırmazdı şuan koparıyor nerdeyse elimede aynı şekilde ne yapmam gerekiyor, kafesede elimi bırakamıyorum, birde bir oda değişikliği söz konusu oldu etkisi varmıdır nasıl düzelecek

Isırdığı zaman tepki vermeyin.Eyer ki ay of v.b gibi tepkiler verirseniz.Isırmayı oyun gibi görecektir.Sizi ısırdığında yavaş bir şekilde üzerine doğru üfleyin.

Son düzenleme:
Isırdığı zaman tepki vermeyin.Eyer ki ay of v.b gibi tepkiler verirseniz.Isırmayı oyun gibi görecektir.Sizi ısırdığında yavaş bir şekilde üzerine doğru üfleyin.
Elimi çekmelimiyim peki ısırdığı zaman, evet dediğiniz gibi oyun oynar gibi bir şekilde ısırıyor hareketli şekilde, üfleme derken üf demem mi gerek orayı anlamadım

Elinizi yavaşça çekin . Hani mum söndürürken üfleriz onun gibi.

Ergenlik zamanıdır.o yaşta benim kuşlarım da ısırıyordu şimdi bıraktılar o huyu.sabırlı olun ısırınca tepki vermeyin.inada binmişse dikkatini dağıtın veya bir süre kafese koyun.

Geri