Karadeniz Pet

aldığım kuş mantar mı

Ertugrul17

Yeni Üye
arkadaşlar kuşu yeni aldım yüzü bir garip acaba mantar mı yoksa normal mi bu görüntü

Ekli dosyalar

• IMG_20210929_135726.jpg
    IMG_20210929_135726.jpg
    490.6 KB · Görüntüleme: 41
Maaşallah güzel bi kuş bence de geri vermeyin ve tedavi ettirin yoksa petshopta mahvolur hayvan yazık

Dişi kuşunuza eş olarak mı aldınız? Kulak çubuğu ve oksijenli suyla gagadaki ölü deriyi temizleyin ve mantar kremi sürün

Tedaviyi araştırdım suyunu her gün yenilemek şartıyla 5 damla elma sirkesi döküyorum. Tüneğine , yüzüne ve ayaklarına vazelin sürüyorum başka gerekli bir şey varsa söyler misiniz ya da yanlış yaptığım bir şey varsa

10 dakika yavru erkekle kaldılar sonra tedirgin olup hemen ayırdım diğer erkeğin kafesinde yüzünü tunege sürmüştü diye hemen tunegi ıslak mendille sildim onun için yapmam gereken başka bir şey var mı

10 dakika yavru erkekle kaldılar sonra tedirgin olup hemen ayırdım diğer erkeğin kafesinde yüzünü tunege sürmüştü diye hemen tunegi ıslak mendille sildim onun için yapmam gereken başka bir şey var mı
Gözlem yapın keşke birleştirmeden önce açsaymışsınız konu, bir şey olmaz inşallah oksijenli suyla gagadaki ölü deriyi alın, mantar kremi temin ettikten sonra gagaya cereye ve ayaklara sürün geçmiş olsun

Geri