Karadeniz Pet

Amatörüm lütfen yardımcı olunuz.

Y

Yunus BÜYÜKÖZ

Guest
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir muhabbet kuşu yetiştiricisi olarak 2 adet kuş aldım. Petshop, biri erkek biri dişi diye verdi. Kuşlarımın ırkı, cinsiyeti ve yaş aralığı nedir? Bir de vitamin için hangi marka ilaç tavsiye edersiniz. :confused:

bir dişi bir erkek dişiniz ufak daha, yerli kuşlar, kafesteki ballı krakeri kaldırın, isal olmasın kuşlarınız, zararlı vermeyin

40 TL verdim ikisine kuşların. Krakeri seviyorlar. Kaldırmalı mıyım?

kaldırın, buradaki konulara bakarsanız çoğu arkadaşın kuşlarının kraker yüzünden ishal olduklarını öğrene bilirsin, onlar krakeri değil kemirmeyi seviyorlar, dal darı alın asın

yeşil olan erkek 4 aylık civarı. mavi olansa dişi 2 aylık civarı. krakeri kaldırın demelerinin sebebi kraker denilen şeyin yemle aynı olması fakat kimyasal yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılması. madem amatörsünüz ki bizde bu evreden geçtik :D bunun yerine haftada 1 kere dal darı verebilirsiniz hem daha sağlıklı hemde doğal.

Sarı erkek diğeri dişi. Kuşlarınız yerliler.. Dişiniz erkeğe göre küçük ve henüz yavru çağında. İkisinin de zamanları var en az bi 4 ay kadar. Maşaallah kuşlarınıza

çok teşekkür ederim yardımlarınız için ayrıca vitamin marka önerebilir misiniz?

Sera vitamin plus veya avi-vit multivitamin tercih edilebilir. ben avi-vit kullanıyorum

Geri