Karadeniz Pet

Anüs ve çeversesin de ve kanatlarının altında hiç tüy yok

sibEmirhan

Yeni Üye
Merhabalar ben 2 gün önce beyaz renkte yavru bir muhabbet kuşu aldım beyaz dedim de albino değil sadece beyaz renkte sanırım ishal dışkısı cıvık ve anüsünde ve çevresin de hiç tüy yok yem filan yiyor ondan yana sıkıntı yok ta bir de kanatlarının altında da tüy yok belki bu normal bir şeydir bilmiyorum ve hapşırıyor bilen arkadaşlar varsa tedavisini filan yazabilir mi şimdiden çok teşekürler.

Son düzenleme:
Fotoğraf atabilir misiniz? Eve ilk gelen kuşların dışkısının sulu olması normal. Tuzsuz ve yağsız haşlanmış patates yedirin, dal darı verin ondan da yesin. Dışkısında üç güne kadar düzelme olmazsa buna dair bilgilendirme yapın bize.

buyrun fotoğraflar tam çekemdeim çok kıpraşıyor patatesi yarın vermeye başlarım şuan evde yok yarın pazardan taze taze alırım

Ekli dosyalar

• 20180623_145754.jpg
    20180623_145754.jpg
    658.3 KB · Görüntüleme: 25
  • 20180623_145904.jpg
    20180623_145904.jpg
    824 KB · Görüntüleme: 26
  • 20180623_145706.jpg
    20180623_145706.jpg
    860.4 KB · Görüntüleme: 24
Tüysüzlüğü anormal gelmedi bana. Pazardan tze meyve sebze de alın kuşunuza da verirsiniz, vitamin ihtiyacını karşılar hapşurması da durur. :)

ona dizayme 256 aldım probiyotik bir vitamin ishali filan da önlüyo ilaç değil bundan kulanmamda bir sakınca olmaz demi bir de tüyleri bana anormal geliyor çünkü ben internete ve arkadaşlarımın kuşlarının hiç birinde böyle tüysüzlük görmedim. @Selçuk YÜKSEL sizi diğer konulardan gördüm banada bir bakarmısınız sakıncası yoksa

ona dizayme 256 aldım probiyotik bir vitamin ishali filan da önlüyo ilaç değil bundan kulanmamda bir sakınca olmaz demi bir de tüyleri bana anormal geliyor çünkü ben internete ve arkadaşlarımın kuşlarının hiç birinde böyle tüysüzlük görmedim. @Selçuk YÜKSEL sizi diğer konulardan gördüm banada bir bakarmısınız sakıncası yoksa
Probiyotik kullanmanızda sakınca olmaz. Haftanın belli günleri suluğuna ekleyebilirsiniz.

teşekürler sadece şu tüy den korkuyorum ben hiç böyle tüysüz görmdeim kafasında ve karın bölümde de çok az tüy var anüsünde zaten hiç yok kanat altında da yok @Selçuk YÜKSEL bir bakarmısınız

@Selçuk YÜKSEL @Ayhan OTÇUOĞLU biriniz bakarmısınız tüyleri çok az göğüsünde çok az kafasında çok az anüsünde hiç yok denilebilir kanadının altının da bir kısımda tüy yok yukarıda fotoğraflarda var bir bakın lütfen

Son düzenleme:
Geri