Karadeniz Pet

Ani ölüm

Ruhhalimbitik

Yeni Üye
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Canım olan muhabbet kuşum 2 gün önce vefat etti. Öldüğü sabah hiçbirşeyi yoktu. Herzamanki gibi bıcır bıcır konuşuyor uçuyordu. 1 dakikalığına diğer odada işim vardı. Hatta aşkım aşkım diye bağırıyordu arkamdan tam işimi bitirip yanına gidecekken resmen çığlık atarcasına sesini duydum ve içeri girdiğimde ölmüştü. Sizce sebep ne olabilir ? Ben düşünmekten kafayı yiyeceğim.

Başınız sağolsun. Ani ölümlerin birçok sebebi olabilir. Kalp krizi bunlardan biridir. Kesin birşey ancak kanatlılarda uzman veterinerler tarafından söylenebilir.

Başınız sağolsun.

O gün yiyecek olarak farklı birşeyler verdiniz mi? Ya da ne bileyim farklı bir yerde miydi?

Çok sağolun Hayır farklı bir yemde vermedim. Farklı bir yerdede değildi. Hatta uyku hali bile yoktu deli gibi konuşuyo uçuyodu.

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Canım olan muhabbet kuşum 2 gün önce vefat etti. Öldüğü sabah hiçbirşeyi yoktu. Herzamanki gibi bıcır bıcır konuşuyor uçuyordu. 1 dakikalığına diğer odada işim vardı. Hatta aşkım aşkım diye bağırıyordu arkamdan tam işimi bitirip yanına gidecekken resmen çığlık atarcasına sesini duydum ve içeri girdiğimde ölmüştü. Sizce sebep ne olabilir ? Ben düşünmekten kafayı yiyeceğim.
nazara gelmiş o zaman, hemen yeni bir kuş edinin kendinize, boşluk bırakmayın derim.

Üzüntüsünü anlatamam. Yeni bir kuş aldım fakat yerini tutamıyo. Çok özlüyorum. Özellikle hiçbirşeyi yokken aniden ölmesi bitirdi beni.

Üzüntüsünü anlatamam. Yeni bir kuş aldım fakat yerini tutamıyo. Çok özlüyorum. Özellikle hiçbirşeyi yokken aniden ölmesi bitirdi beni.
Pet shop köşesinde ölmesindense şefkatle sizin bakımınızda öldü. Kendinizle gurur duymalısınız, yeni kuşlar büyütmeniz temennisiyle

Geri