Karadeniz Pet

Ankara 2 adet Damızlık ciftler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deniz HAN

Paylaşımcı Üye
01-) IRKI: Dişiler Saf kan Kırmızı göz Lutino Erkek biri hollanda biri sarı yüz hollanda

02-) CİNSİYETİ: Cift

03-) YAŞI: 1 yaş

04-) SAĞLIK DURUMU:Çok İYİ

05-) BİLEZİK NO:

06-) FİYATI: 150 tl

07-) GEÇERLİLİK TARİHİ: SATILANA KADAR

0:cool: SAHİPLENECEK / ALINACAK ŞEHİR:ANKARA

09-) GÖNDERİLEBİLİNECEK MESAFE: ANKARA/KEÇİÖREN/BATIKENT ELDEN TESLİM .Otobüs ayarlanırsa heryer

10-) İRTİBAT TELEFONU: buradan özel msj yolu ile

11-) MAİL ADRESİ:

12-) TELEFONLAŞILABİLİNECEK ZAMAN DİLİMİ:

13-) AÇIKLAMALAR:Kuşlar Arkadasıma aittir.Evini değiştirdiği yeri olmadığı için sahiplendiriyor tüm kuşlarını.Dişiler bakıcı kana sahip lutino yavru verir .Değerini bilene ve degerini verene sahiplendirilecektir.Takas yoktur.

Erkek de dişide bakıcı kana sahip.
14-) RESİMLER

NWq47g.jpg

D9MRa3.jpg

a05D62.jpg

Sari mavi ciftine bayildim biraz dahali degil mi jumbo fiyati gibi geldi sanki elimdeki cifti napacam ki :s ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:08 -->-> Daha önceki mesaj 22:07 --

Iki cift mi 150 yada :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:09 -->-> Daha önceki mesaj 22:08 --

Bide daha onceden yavru alinmis mi ciftlerden

Sari mavi ciftine bayildim biraz dahali degil mi jumbo fiyati gibi geldi sanki elimdeki cifti napacam ki :s ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:08 -->-> Daha önceki mesaj 22:07 --

Iki cift mi 150 yada :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:09 -->-> Daha önceki mesaj 22:08 --

Bide daha onceden yavru alinmis mi ciftlerden

bana jumbo getirsene 150 tl ye

tek cift fiyatı 150 tl

genç cift yeni eşe atıldı

fiyatları ayrı ayrımı 150

ayrı ayrı

Maşallah hayırlı satışlar.

teşekkürler

Turboilan jumbo satilik burda bak

363763 ilan no bak

:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:59 -->-> Daha önceki mesaj 11:27 --

şaka bi tarafa çok hoşuma gitti kuşlar maşallahta işte üretimci felan değilim bana göre biraz pahalı geldi :( :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri