Karadeniz Pet

Ankara etimesguttan muhabbetkuşu yemi büyük boy gaga taşı hediyelidir (5 kilosu 20tl

GÖKHAN GENÇ

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar öncelikle sitemiz hayırlı uğurlu olsun.yeni sitemize elimde bulunan ürünlerin ilanlarını zamn zamn konu açarak sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.bravo 302 kodlu yemi kullanan arkadaşlar bilir tozsuz temiz ve karışıkbir yemdirbüyük boy gagataşı hediyelidir. vivid marka yemde bulunmaktadır: 5 kğı 20 tldir il dışı gönderim yapılmaz üretim yerim emirlerde sincan lale sıhhıye gbi semtlere bazı günlerde yem gönderimi yapmaktayım ilgilenen arkadaşlar 0507 6611787 den ulaşabilirler iyi forumlar

Son düzenleme:
teşekkür ederim sitemizin daha aktif ve daha eğlenceli hal alması için siteyi elimizden geldiğince daha fazla kitleye ulaştırmak ve tanıtmak lazım .bizler sayesinde.

hayırlı olsun satışlar gökhan kardeşim iyi şatışlar dileğiyle

hayırlı satışlar gökhan...

Ben Gökhan kardesimden alışveriş yapmış biri olarak kesinlikle yemini tavsiye ederim.yaklaşık 2 yıldır kendisinden yem alırım çok kaliteli. Ve tozsuz temiz yerdir.Hayirli satışlar

Son düzenleme:
Gökhan abim öncelikle hayırlı satışlar diliyorum. Gökhan abiden uzun zaman yem temin eden birisi olarak kesinlikle tavsiye ediyorum. Tozsuz güzel yemi var ve fiyatıda gayet uygun.

Hayırlı satışlar, Ankara'ya gelme imkanım olsa senden almak isterim.

hayırlı satışlar olsun.arkadaşlar daha önce gökhan kardeşimle alışverişimiz olmuştu gerçekten tozsuz tertemiz bir yem kuşlarda yeme karşı yabancılık çekmiyolar tavsiye ederim.

benimde gökhan kardeşimle sincan merkezden alışverişlerim oldu. alan pişman olmaz. hem ekonomik hem kaliteli. birde bereketli bitmiyor maşallah :D

yem

merhaba ben ıstanbulda yasıyorum yem almak ıstıyorum kargo parasını versek bana gonderemezmısınız acaba asagıda maıle ıletısem gecersenız sevınırım mail:ufuk_celiloglu@yahoo.com

İstanbul' da da böyle şeylerin olması temennimle :) Hayırlı satışlar olsun ustam.

arkadaşlar çok yakında kanarya yemi satışımda başlayacaktır.kanarya severlere duyrulur

hayırlı olur inşallah gökhan abim

5 kilo 17 tl çok uygunmuş.
Sıhhıye yada kızılaydan uygun olduğunuz bir gün alabilirim. Tabi hala satıyorsanız

doğan bey satışherzaman devam ediyor braz geç dönüş yaptım gremiyorum bu ara nete.özelden cep numaramı göndericem ulaşırsın bana

Bugün Gökhan beyin yerine gittim. İhtiyacım olan birkaç şey aldım. Teşekkürler güzel ilgisi için :)

doğanay herzaman beklerim nedemek ben teşekkür ederim

Gökhan abi ben yararlanamıyorum senin yemlerinden :( Yok mu bir kaçar yolu kargoya versen falan :)

Geri