Karadeniz Pet

Ankara Üniversitesi Veterinerlik fakültesi doktorlar/işlemler hakkında bilgi

doucmates

Yeni Üye
Kronik nefes ve yumurtlama problemi yaşayan, kedi/köpek veterinerlerinin verdiği antibiyotik/vitaminlerle iyileşmeyen kuşumu kapsamlı bir muayene için fakülteye götürmek istiyorum. Ancak internette doktorlarla ilgili yeterince bilgi bulamadım ve onca yolu gidip, kuşumu bu strese soktuktan sonra bir sonuç almadan dönmek istemiyorum bu yüzden gitmeden önce fakültenin doktorları/imkanlarıyla ilgili olabildiğince fazla bilgi almak istiyorum. Sitelerinde kanatlılar üzerinde uygulanabilen testlerle ilgili bilgi var fakat okuduğum birkaç google yorumuna göre bu imkanlara sahipken bile ilgilenilmeyen kuşlar olmuş ve gittiğimde aynı muameleyi görmek istemiyorum. Randevu alma kısmında dahiliye bölümü için 3 farklı doktor görünüyor(Kadir Sevim, Nevra Keskin, Osman Safa Terzi) ama hangisini seçmem doğru olur bilmiyorum. İçlerinden önerebileceğiniz ya da öncesinde iyi kötü tecrübenizin olduğu doktor varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim. Fakültenin test/tedavi ücretleri özel veterinerlerin yarısı kadar ve bu güne kadar gittiğim hiçbir veteriner %100 yardımcı olamadı çünkü birçoğu küçük canlılar için test yapamıyor, bu nedenle fakültede de şansımı denemek istiyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.