Karadeniz Pet

Ankarada forpus satan var mı?

deniz kom

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Ankara içinde forpus üreticisi biliyor musunuz?

youtubeda hayatım hayvanlar diye bir kanal var onun bir arkadaşı forpus üretiyor videolarda görebilirsiniz.isteyen varsa iletişime geçsin diyordu ankarada sanırım o kişi.maviler 250 Yeşiller 200 demiş yorumlar da ama son durum nedir bilmiyorum.

Son düzenleme:
Çok pahalı yahu bu kuşlar tanesine 400 lira istiyorlar.

Çok pahalı yahu bu kuşlar tanesine 400 lira istiyorlar.

nedense onları pek sevmedim o kadar paraya değer mi bilmiyorum.küçük kuşlarda en iyisi muhabbet sanki hem evcilleşmesi kolay hemde bir sürü rengi var fiyat olarak da daha uygun.400 liraya biraz daha eklerim pakistan papağanı alırım daha iyi.

Benim yabanci forumlarda okudugum, isiran bir kus. Kelime ogrenmeside biraz mesakatli. Mubisler daha bir tatli.

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nedense onları pek sevmedim o kadar paraya değer mi bilmiyorum.küçük kuşlarda en iyisi muhabbet sanki hem evcilleşmesi kolay hemde bir sürü rengi var fiyat olarak da daha uygun.400 liraya biraz daha eklerim pakistan papağanı alırım daha iyi.

Sakin kuşlar gibi duruyor fazla ötmüyorlar sanırım imkan bulabilirsem bir çift alacağım ama güvenilirbir satıcı bulamadım.

Kızılayda petmarket te mavi vardı yavru240 lira Fiyatı vardı. 2 hafta falan oldu göreli

Ben istanbul anadolu yakasını dolaştım çoğu kuşçu bilmiyor bile sadece kadıköyde buldum oda kapora veriyorsun sonra kuşları getiriyor bilmediğim tür hasta mı olur yaşlı mı olur hiç güven vermediler.

Sakin kuşlar gibi duruyor fazla ötmüyorlar sanırım imkan bulabilirsem bir çift alacağım ama güvenilirbir satıcı bulamadım.
istanbuldaysanız üretici bile bulunur bence.diğer sitelerde ben çok gördüm ilanlarını.bence ilginç bir kuş değil ama zevk meselesi.eminönünde yarın görürsem söylerim size eğer almak isterseniz.