Karadeniz Pet

Anlayamadığım rahatsızlık

Üçüncü günü kotulesmedigi için veterinere de götürmüyorum. Çünkü dışarısı felaket soğuk

SM-J415F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evinizde sıcak su torbası varsa onu doldurup kafesin üstüne koyun battaniye ile sarın o şekilde götürmeniz sorun olmaz bende o şekilde taşımıştım soğuklarda yaklaşık 3 4 saat idare eder

Aynen bende senin yerinde olsam bu havada veterinere götürmem kaç gündür uçamıyor kuş
Üç gün oldu. Uçuyor nadiren ama eskisi gibi değil. Eskiden şov yapardı uçuşuyla şimdi zorla uçuyor belli

Evinizde sıcak su torbası varsa onu doldurup kafesin üstüne koyun battaniye ile sarın o şekilde götürmeniz sorun olmaz bende o şekilde taşımıştım soğuklarda
Mümkün oldugu kadar çıkarmak istemiyorum üşütmüş zaten kötü olur diye endişe ediyorum. Evde yapabileceğim birşey yok mu. Sarımsaklı su verdim limonlu su verdim vitamin damlatıyorum

Mümkün oldugu kadar çıkarmak istemiyorum üşütmüş zaten kötü olur diye endişe ediyorum. Evde yapabileceğim birşey yok mu. Sarımsaklı su verdim limonlu su verdim vitamin damlatıyorum

Dışkıları kötü görünüyor sarımsak zararlı

Hocam Kuşunuz hala kabarık duruyormu dışkısı nasıl ona göre bir tedavi söyleyeceğim iç parazit ile alakalı
Bugün veterinere götürdüm. Dışkısına bakıldı soğuk aldığını söyledi veteriner hekim. Ilaç verdi suluğuna damlatıyorum. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Geri