Karadeniz Pet

Annesi ölen yavru

Mustafa Canbaz

Yeni Üye
Forum arkadaşlarım; hocalarım,
Üç yıldır baktığım en eski çiftim olan iki kuşum yavrulamış ve üç yumurta bırakmıştı. Sadece birinden yavru alabilsem de o yavru da Albino çıktı. Ancak annesi dün öldü. Babası ise ilgilenmiyor. Yavru ise on iki günlük. Şırınga ile daha önce besleme yapmadım, her türlü bilgi ve yardıma muhtaç vaziyetteyim. Şimdiden teşekkürler. Bir de kuşa isim önerirseniz sevinirim.

Youtubeda yavru kuşları elle beslemeye yönelik videolar var oldukça yardımcı olur size :)
Teşekkürler bir yandan foruma bir yandanda internete bakıyorum. Ama benim asıl sorunum beslemeden ziyade bakımı, kafesten yuvayı aldım çünkü baba yavruyu yolmaya kalktı. Genel olarak ne yapmam yerinde olur?

Teşekkürler bir yandan foruma bir yandanda internete bakıyorum. Ama benim asıl sorunum beslemeden ziyade bakımı, kafesten yuvayı aldım çünkü baba yavruyu yolmaya kalktı. Genel olarak ne yapmam yerinde olur?
KARDEŞİM YAVRUYLA BABAYI AYRI TUT. YAVRUYU SICAK TUTMAYA BAK. GİT YAVRULAR İÇİN MAMA VAR ONDAN AL. GELİŞİMİ İÇİN ÇOK GÜZEL VE ASLA FAZLA YEDİRME KURSAĞINA BAKARAK YEDİR. KURSAĞI DOLUYSA YEDİRME KUŞ ŞİŞER ÖLÜR. AMAN DİKKATLI OL SICAK TUT BAK YANINA ÇOK AŞIRI SICAK OLMAYACAK ŞEKİLDE Bİ PE3TŞİŞENİN İÇİNDE SICAK SU KOY, 3 SAATE Bİ DEĞİŞTİR YANİ SOĞUDUKÇA DEĞİŞTİR. ÖZELLİKLE GECELERİ SOĞUK OLUR

Geri