Karadeniz Pet

Ardarda üçüncü kuşum da hasta

Umut Can Çil

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar bu kuşu aldım her şeyi ful değiştirdim ama heşdiğinden beri kabarık patates verdim yulaf verdim sirke damlatyım suya azcık daha iyi dışkı ne yapıp kurtarabilirim
31488ffd6290ca81efe058fe61c359fa.jpg

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

kafesten sürekli çıkmak istiyor çıkardığımda düzeliyor ama bir yere koyduğumda kafasını aşağı eğiyor ve uyuyor
O zaman kafes içinde çok durmasın. Üç kuşunuz da hastalanıyorsa mutlaka altında yatan sebep olmalı. Odasının hava durumu nasıl? Havadar mı? Cereyana maruz kalıyor mu? Günde kaç saat dışarıda?

O zaman kafes içinde çok durmasın. Üç kuşunuz da hastalanıyorsa mutlaka altında yatan sebep olmalı. Odasının hava durumu nasıl? Havadar mı? Cereyana maruz kalıyor mu? Günde kaç saat dışarıda?
günde durmadan 5 dk lık çıkarıoyorum kafesi yeni aldım kuşu da hava olması gerektiği gibi sıcak ve pencere önünde değil

günde durmadan 5 dk lık çıkarıoyorum kafesi yeni aldım kuşu da hava olması gerektiği gibi sıcak ve pencere önünde değil
Kafesi açık bırakın o istediği zaman çıkar, girer. Yemini karışık yemlerden alın, bence çeşitlilik bakımından o daha iyi. Meyve sebze verin.

Yani? Ne için dediniz bunu? Sürekli kafeste durması kötü. Uçabiliyorsa kafesi açık dursun, o zaten istediği zaman girer. Siz odada onun için tehlikeli olabilecek eşyaları kaldırım yeterli.
hayır meyve için dedim ve yem çok yemiyor bir arkadaş ishal için yulaf ver dedi bende onu veriyorum ama çok yediğini görmedim.

Erik ve pattes verdim birden hareketlendi pencereden kaçmaya çalıştı ve dıikısı böle oldu
43e4bfcf628c0be81440b76a7fa13c13.jpg

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Geri