Karadeniz Pet

Arkadaşlar acil cevap bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hatice1

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar merhaba. Yolda arabayla giderken baktım yolun ortasinda güvercin durmadim ucar diye ucmayinca durdum indim baktim ucmuyor arabanin altina girdi zor cikardim ölmesin diye aldim eve getirdim. Ben durdum ama manyagin biri uzerinden gecebilirdi. Rahmetli tavşanimin kafesine koydum. Kanatlarina kanat altlarina baktim hic bi sorun yok. Muhabbetime cimlendirmek için aldigim bugdaydan koydum yedi baya. Az yiyor saldiracak gibi yükseliyor sonra tekrar yiyordu su icerkende öyle yapti. Simdi göğsünün tüylerini kabartti gagasini icine soktu uyukluyor. Daha oncede böyle buldum 1 gün sonra öldü bu kuşun ölmesini istemiyorum bilgisi olan arkadaslar acil yazabilir misiniz.

35668
35668

Durup durup böyle kalkıyor. Normal bi hareket mi yoksa darbe mi almış anlayamadim

35670
35670
35670
35670
35670
simdi fark ettim dışkısı sıvı şekilde. Paçalı güvercin sanırım güzelim kuş ölmesin bilgisi olan yazsın

Resimlerden gördüğüm kadarı ile normal görünüyor.Paçalı mardin güvercini.
Belki bir şeyden korkmuştur ve fazla uçmuştur yorulmuştur o yüzden yola konmuştur.Güvercinler genelde göğüsleri havaya doğru gururlu durular.Korkmayın ısırmaz.Buğday ve suyunu koyun ara sıra kontrol edin.Düzelecektir.
Buğday , mısır kırığı , bir yaprak marul veya ıspanak verebilirsiniz.

Son düzenleme:
Konu başlığına lütfen yardım edin, acil gibi kelimeler kullanmanız yasaktır.
Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...