Karadeniz Pet

Arkadaşlar Bi Bakar mısınız? Lütfen Size de Danışmak İstedim.

Emre KARAN

Meraklı Üye
Arkadaşlar geçen akşam gezerken şöyle bir sitede şok fiyata muhabbet kuşları gördüm ben sakaryada oturuyorum site şu üye oldum mesaj yolladım haber
bekliyorum acaba ne kadar doğrudur bu sizce ne yapmalıyım. Çit arıyorum acilen ama sakarya dapek kimseye güvenemiyorum sizce ne yapmalıyım? Lütfen bana bi akıl verin. Açık adres vermemiş ben siteden mesaj yolladım bekliyorum.

Son düzenleme:
Baktım veriyosa iyi ama yetiştirdiği yer bana iyi gibi gelmedi .

numarası varsa niye duruyorsun ara sor niye siteye girmesini bekliyon
saygılar

aynı ilde degilmisiniz git bak kusa begenmessen alma fotolarıda ekle bu sıteye yorumları al daha sonra kusu satın alma konusunda dusunursun
saygılar

hangi siteymiş bu site ?

Ya sakarya da oturan arkadaşlar yok mu benle gelsin kuşlar sağlıklı mı değil mi bi bakalım.

kimse iyi malı ucuza vermez :)

Ya büyük ihtimalle 2 tl değildir ilgi çeksin başvuru gelsin diye o fiyatı yazmıştır ara ziyarete git beğenirsen
Al. :) bukadar evham yapma bence
ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Evet Okan sen haklı çıktın. :D 2Tl değilmiş 25 tlymiş yarın nasipse arayacağım. :D

Böyle bu tür güvenilirligi şüpheli olan alışverişlere girmeyin derim

H7G-R1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben 2 TL yazısını görmedim ama 25 TL normal fiyat , fakat görmeden incelemeden almayın derim.

Çiko seninde ismin yazmıyor şimdi seninde ismin yazmıyor diye sanadamı güvenmesin kimse eğerki güvenmiyorsan gidip petshoptan alacaksın 20 liralık kuşu 50 60 liraya.

Pakistan Mubişleri bile 1.5- 2 $ a getiriyorlar yerli kuş 2 lira imkansız adam batsa bile batan geminin malı desek yinede imkansız :)

Geri