Karadeniz Pet

Arkadaşlar bu kuşun cinsiyeti ve tahmini olarak kaç aylık olduğunu öğrenmek istiyorum

• Konbuyu başlatan mehmet fidann
  • Başlangıç tarihi
M

mehmet fidann

Guest
MlQDyM.jpg

Qg52lj.jpg

Resimler, görünebilinmesi için düzenlenmiştir.. iyi forumlar dilerim.. [ Atılım BUKAĞIKIRAN ]

Moderatör tarafında düzenlendi:
4-5 aylık civarı erkek

Maşallah güzel bir kuşunuz var..

3 4 aylık erkek maşallah güzel kuş

saolun hocam eyw. :) hocam bide bi sorum olucak bi çift daha kusum var benim 10 aylıklar 1 aydır yuvalık takılı son 1 haftadır nijer tohumu veriyorum dişim kızışmaya başladı ceresi kahveye dönüyo yavas yavas yuvalıga hiç bi şekilde girmiyolardı son 3 gündür dişi girip cıkmaya başladı hatta bugün yuvalıga talaş koymustum talaşları dısarı atıyo acaba çiftleşme ne zaman gerçekleşir ve yumurtlamaya ne zaman başlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:34 -->-> Daha önceki mesaj 13:17 --

Maşallah, güle güle besleyin.
Kafes tellerini de arada bir temizlemek gerek.
eyvallah hocam temizlicem saolsun :) hocam bide bi sorum olucak bi çift daha kusum var benim 10 aylıklar 1 aydır yuvalık takılı son 1 haftadır nijer tohumu veriyorum dişim kızışmaya başladı ceresi kahveye dönüyo yavas yavas yuvalıga hiç bi şekilde girmiyolardı son 3 gündür dişi girip cıkmaya başladı hatta bugün yuvalıga talaş koymustum talaşları dısarı atıyo acaba çiftleşme ne zaman gerçekleşir ve yumurtlamaya ne zaman başlar

Anlattığın durumda birkaç haftaya çiftleşir, çiftleştikten sonra 8-10 gün sonra yumurtalar gelmeye başlar. Ancak öncesinde kızgınlık yumurtası da gelebilir 1-2 tane..

hocam dediniz ya 1 2 tane kızgınlık yumurtası gelebilir die o yumurtaları nabmam gerekiyor

hocam bende nijer vermeye başladıktan sonra dişim yuvalıkla acayip ilgili olmaya başladı 2 hafta girip çıktı sürekli geçen günde çiftleştiler :)

Geri