Karadeniz Pet

Arkadaşlar bu nedir yumurtamı yoksa hastalıkmı ?

Bilecik-İstanbul arası çok yok. İstanbul'a gelme imkanınız varsa İstVet'e götürmenizi tavsiye ederim.
yarın ilk işim arayıp görüşmek olacak yoksa her geçen gün büyüyor farkedilir derecede inşallah fazla ilerlemiş bir hastalık değildir çok saolun.

Mutlaka fiyat bilgisi alıp gidin. Asgari ücrete yakın fiyatlar veriyorlar bazen.
Arkadaşlar bu gün veterinere götürdüm çok ileride yumurta var gibi dedi 1 hafta daha bekleyelim dedi eve geldim zeytin yağı sürdüm poposuna şimdi baktığımda 1 tane yumurtamız olmuş:) hastalık değil çok şükür belki 2 tane yumurta ard arda gelmiş olabilir hepiniz saolun varolun :) birde ilk yumurtası tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirmi .

Arkadaşlar bu gün veterinere götürdüm çok ileride yumurta var gibi dedi 1 hafta daha bekleyelim dedi eve geldim zeytin yağı sürdüm poposuna şimdi baktığımda 1 tane yumurtamız olmuş:) hastalık değil çok şükür belki 2 tane yumurta ard arda gelmiş olabilir hepiniz saolun varolun :) birde ilk yumurtası tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirmi .
Hayırlı olsun, son sorunuz için yeni konu açabilirsiniz.

Geri