Karadeniz Pet

Arkadaşlar Hasta mi?

Taze dışkıda cıvık siyahlık veya çok koyu kırmızı renk varsa kanlı demektir. Veterinere götürün, anlamazsa sulphamezatin isteyip kullanın
Teşekkür ederim o tip dışkı gözükmüyor şu anlık ama aklımda bulunsun.

Teşekkür ederim o tip dışkı gözükmüyor şu anlık ama aklımda bulunsun.
Çok minnak hayvanlar size şikayetlerini söyleyemiyorlar kötü olsada bir veterinere götürüp şansınızı deneyin baktınız anlamadı sizi tatmin etmedi ilaçlarınızı kullAnmazsınız yada verdiği ilacı burda danışırsınız sonradan pişman olmayın elimden geleni yapmadım demeyin Allah korusun

Çok minnak hayvanlar size şikayetlerini söyleyemiyorlar kötü olsada bir veterinere götürüp şansınızı deneyin baktınız anlamadı sizi tatmin etmedi ilaçlarınızı kullAnmazsınız yada verdiği ilacı burda danışırsınız sonradan pişman olmayın elimden geleni yapmadım demeyin Allah korusun
Teşekkür ederim bugün aldım balkonda güzelce oynadık , kekikli suyunu da içirdim , hopladı zıpladı şimdi çok şükür düzeldi biraz :D Nasıl korkuttu beni ya. Tekrar herkese teşekkür ederim yardımları için.

Teşekkür ederim bugün aldım balkonda güzelce oynadık , kekikli suyunu da içirdim , hopladı zıpladı şimdi çok şükür düzeldi biraz :D Nasıl korkuttu beni ya. Tekrar herkese teşekkür ederim yardımları için.
Geçmiş olsun dikkat edin kaçmasın

Arkadaşlar biraz düzeldi gibi oldu ama bugün yine keyfi yok. Titriyor , uykulu , uçamıyor da doğru dürüst. Ne yapmam lazım?

Öldü arkadaşlarım muhabbet kuşum az önce gömdüm. Başım sağ olsun.

Teşekkür ederim. Evet muayene bile etmedi uzaktan baktı ilaç verdi kullandık ama nafile.
başınız sağ olsun
Maalesef kuşlar çok narinler hastalık belirtisi farkeder farketmez müdahele etmek zorundayız klasik veterinerler ilerlediğinde yardımcı olamıyorlar daha özel klinikler olmalı

Geri