Karadeniz Pet

Arkadaşlar kanaryamı yeni aldım video ve resim yükledim yardımlarınızı bekliyorum

galata0185

Yeni Üye
f61a64b66ddfeaf9648e94b1c21bbda4.jpg
97e922346ad472c5c772ddc09eb958ac.jpg
78e8de3dd848aadfbd846cc4452234c2.jpg
f804a02a48c90ed282ec73a50da95b78.jpg
sürekli böyle duruyor ve çok tepkisiz arasıra tek ses çıkarıyor erkek olduğunu sanıyorum ve cinsini bilmiyorum.
Ne cins ve sorunu ne olabilir yardım edebilir misiniz? 2 gündür bende ve böyle sürekli
Yem yiyor su içiyor ama seyrek
Galası açık duruyor genellikle
Ve tüylerini kabartıp kafayı geriye çekiyor öylece duruyor.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim hocam.
Sağlık sorunu olabilir mi acaba hocam ilk gün iyiydi aldım geldim akşam okula gittim geldim gece sonrasında ne ses ne hareket öylece duruyor o günden beri

Bekleyelim bakalım hocam inşallah iyiye gider severek aldım bişey olsun istemiyorum

malta kırık bir kuş ortam değişikliğinden dolayı ara tüye girebilir hava akımı olan yerde olmasın arada yeşillik verin çok az kafesi sürekli aynı yerde bulunsun

Tamam hocam dediklerinizi yaparım teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:53 -->-> Daha önceki mesaj 16:01 --

Arkadaşlar kuş öldü aldığım yere de anlattım aldığım günden beri de durumunu anlatıyordum bu gün öldü kuş aradım tekrar elemanı eve giderken kutuda üşütmüş olabilir dedi kafesten hastalık kapmış olabilir dedi kafesi sıcak su ile dezenfekte ettim öyle koydum dedim canlı hayvan sonuçta yapabileceğim bişey yok dedi yarın geleceğim yanınıza dedim konuşuruz dedim yemi kendi verdi içtiği sudan olabilir dedi damacana suyu veriyordum vitaminleri ilaçları koyarak ondan da olmaz heralde bende içiyorum aynı suyu evde bulunan diğer kuşlara da aynı sudan veriyoruz sıkıntı olmuyordu yarım gidip ne diyeyim adama ne yapmalıyım bilgi verir misiniz?

Geri